Filtruj terminy

lekarz Adam Pietrulewicz

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

Lekarz Adam Pietrulewicz (tajemnicą poliszynela jest jak sobie to załatwił) jest Kierownikiem drobnego Odziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych przy ul.Kopernika 38 w Częstochowie. Gdyby ktoś szukał tego dżentelmena to mieszka w miejscowości Wręczyca. Oddział, którym kieruje jest oddziałem zamiejscowym ZOZ MSWiA im. Sierż. Załogi w Katowicach. Głównie znany jako lekarz psychiatra dzieci i młodzieży. Co najbardziej rażące tam samo dokładnie traktuje powiem wręcz "chamsko" osoby w wieku 50 lat i wyżej, ...
Opinia dodana przez: Krzysiek

dr n. med. Marek Sternalski

al. Wolności 22
Częstochowa

Znam doktora Marka od jakiegoś czasu, konkretnie od pięćdziesięciu lat. Dużo wokół nas się zmieniło, nastał nowy świat, ale doktor Marek zdaje się stać w miejscu. Ani wiek świata, ani jego własny zdają się nie sprawiać na nim wrażenia. W moich oczach jest to człowiek, który się nie zmienia. Jaki był pięćdziesiąt lat temu – gdy zgłosiłem się jako pacjent z chorobą dwubiegunową – takim zdaje się pozostawać do dziś. ...
Opinia dodana przez: AND

lekarz Małgorzata Jakus

Gabinet RTG Andrzej Zaręba
al. Aleja Kościuszki 9A
42-200 Częstochowa

Doktor Jakus ma w sobie ogromne poklady empatii i bardzo uwaznie slucha. Pomogla mi z depresja. Polecam z calego serca.

dr Dorota Sawicka

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Specjalistyczno-Diagnostyczny Ośrodek Zdrowia
ul. Waszyngtona 36
42-200 Częstochowa

od 6 lat choruje na depresje i zaburzenia lękowe. przechorowałam anoreksję i bulimię. mam zdiagnozowane zaburzenia ososbowości typu borderline. diagnoza ta odstrasza wielu specjalistów. korzystałam już z pomocy 5 czy 6 psychologów, wywalałam mnóstwo kasy na bezskuteczną terapię trwając cały czas w swoim zaburzonym świecie objawów, lęków, uciekając od prawdziwego życia. od pół roku chodzę na terapię do dr Sawickiej. myślę, że śmiało mogę powiedzieć że zawdzięczam jej życie. przy ...

lekarz Marek Mieczyński

BARBARY
Częstochowa

Lekarz który ma podejście do każdego pacjenta.Bardzo pomocny. Rozumie ,że jeden pacjent potrzebuje tylko przyjść porozmawiać o życiu; innemu trzeba przepisać leki / Jedyny lekarz ,który rozumie co się dzieje ,bez słów..Czasem tylko spojrzy " Dosłownie..Mnie osobiście uratował życie. Przy ataku ,paniki" - 5 minut ,do apteki i koniec koszmaru. Jeśli trzeba dobrać odpowiednie leki,spokojnie poświęca czas . Ma duże doświadczenie i ogromną wiedzę. Nie myśli " książkowo" tylko.
Opinia dodana przez: Agata Grabowska-Krzemińska

lekarz Beata Tatrocka-Burzawa

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Gdy wszyscy patrzeli na nas jak na dziwaków , ( bo moja córka w domu inaczej a u lekarza inaczej) dr. Tatrocka-Burzawa pomogła nam zrozumieć na jakiej zasadzie to działa i w jaki sposób możemy jej pomóc . Pomogła nam przetrwać trudny czas . Pełne zaufanie . Bardzo dziękujemy .
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Maria Stępień

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką , Dzieckiem i Młodzieżą
ulica Sobieskiego 7A
42-200 Częstochowa

Bylam przed wiekami pacjentką Pani dr
No niestety Pani doktor nie można nazwać dobrym lekarzem, ale faktem jest że Pani doktor jest naprawdę przemilą osobą. Osobiście Pani doktor nie polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Sylwia Koniecko

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem w końcu odzyskałem sens życia i wstałem na nogi. Dziękuję pani doktor z całego serca ♥️
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Maciej Ujma

Przychodnia Stomatologiczna "PRODENTAL"
Staszica 3
42-200 Częstochowa

Uważam, że jest lekarzem bardzo dobrym skupia się przede wszystkim na leczeniu pacjenta, a to wymaga czasami leczenie bez zgody aby przyniosło efekt
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Aleksandra Sztuka

Częstochowa

Serdecznie polecam wszystkim wizytę u Pani Doktor. Jest osobą cierpliwą i pełną empatii. Wizyta u niej nie trwa 5 minut, ale wsłuchuje się we wszystkie sprawy, z którymi się przychodzi. Świetnie dobrała mi leki, po których poczułem się tak dobrze, jak nigdy od rozpoczęcia OCD. Polecam za: fachowość, wiedzę i empatię.
Opinia dodana przez: Grzesiek

Psychiatrzy w Częstochowie