lekarz Adam Pietrulewicz

3,7
3,3
3,6
3,3

Lekarz Adam Pietrulewicz (tajemnicą poliszynela jest jak sobie to załatwił) jest Kierownikiem drobnego Odziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych przy ul.Kopernika 38 w Częstochowie. Gdyby ktoś szukał tego dżentelmena to mieszka w miejscowości Wręczyca. Oddział, którym kieruje jest oddziałem zamiejscowym ZOZ MSWiA im. Sierż. Załogi w Katowicach. Głównie znany jako lekarz psychiatra dzieci i młodzieży. Co najbardziej rażące tam samo dokładnie traktuje powiem wręcz "chamsko" osoby w wieku 50 lat i wyżej, pomimo iż jest dużo młodszy. Otacza się ludźmi zupełnie niekompetentnymi, czyli takimi, które śpiewają tak jaki im zagra, zaśpiewa czy też zanuci. Kompetencje może i ma, wobec dzieci i młodzieży, lecz dorosłych i starszych od siebie traktuje "z góry" i bez poszanowania ich godności. Musztruje jak dzieci. Brak osobistej wyrazistości i gdy zaprzecza sam sobie, zawsze przekręca swoje decyzje (co przyznaje z wielkim trudem), a nawet gdy się tak dzieje, to winni są Ci co mu wykażą brak konsekwencji, bo jest "bogiem" w swoim zaściankowym oddziale. Panie Psycholożki o imionach Beata i Kamila to najbradziej niekompetentne osoby jakie spotkałem w swoim niedługim życiorysie. Powinny zasilić rzeszę osób poszukujących pracy, bo zupełnie nie nadają się do tego co im się wydaje, że dobrze robią. Są jednym słowem..., beznadziejne. W mojej ocenie osoba lekarza Adama jest zupełnie niekompetentna do leczenia osób dorosłych co będę zawsze i wszędzie zaznaczał z największym impetem. Przebywanie u tego lekarza na jego oddziale było dla mnie jeszcze większą traumą, zanim tam trafiłem celem podleczenia zdrowia. Najlepszym brakiem kompetencji wyrażała się pani doktor Magda (no name), która nie umiejąc nawiązać komunikacji z pacjentem proponuje każdorazowo wypisanie się z oddziału. NIE POLECAM ZESPOŁU JAK I TEGO UNIKAJCIE PANA ADAMA JAK OGNIA !!!

Bardzo serdecznie polecam leczenie u Pana Doktora. Jest lekarzem bardzo profesjonalnym i kompetentnym. Wizyty u Doktora okazały się zbawieniem dla naszej naszej rodziny. Doktor rozpoznał moją chorobę i na pierwszej wizycie diagnoza okazała się trafiona w 100%, a także leki, które otrzymałam były dobrane bardzo dobrze. Ponadto po rozmowie i przedstawieniu problemu z dzieckiem, Doktor stwierdził, że to zespół Aspergera. Po wizycie z dzieckiem okazało się, że diagnoza również jest prawidłowa. Był to dla nas szok ale i ulga, że wreszcie po 12 latach problemów, ktoś nam pomógł i mogliśmy zacząć działać. Kolejnym powodem stwierdzającym profesjonalizm Doktora jest rozpoznanie depresji u męża, a następnie uzależnienie od alkoholu. Ta diagnoza była dla mnie największym szokiem, ponieważ w domu nigdy nie było problemu alkoholowego, jednak zachowania męża, przyjmowanie leków i niezbyt częste picie okazały się uzależnieniem. Mąż rozpoczął terapię i efekty są super widoczne. Mogę z czystym sumieniem napisać, że Doktor URATOWAŁ naszą rodzinę.

Jestem osobą starszą mam 58 lat . Od ponad 20 lat cierpię na silną nerwicę lękową. Leczyłam się u różnych lekarzy psychiatrów z marnym skutkiem. Dzięki terapii tylko leksotanem uzależniłam się od tego leku w dużej dawce. Dopiero gdy trafiłam do Doktora Pietrulewicza, ponad 10 lat temu zrozumialam co to znaczy PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA. Pomógł mi wyjść z uzależnienia co już w znacznym stopniu poprawiło konfort mojego życia. Pomógł mi przejść przez bardzo trudny okres w moim życiu ( kilka bardzo traumatycznych sytuacji sie nawarstwiło ) w miarę łagodny sposób. W trakcie leczenia były okresy dobrego samopoczucie przeplatające się z trochę gorszymi. Obecnie czuję się coraz lepiej. Są dni i coraz ich więcej kiedy mogę powiedzieć ŻYJĘ BEZ LĘKU. zawdzięczm to wszystko Panu Doktorowi: jego kompetencją, wspaniałym podejściem do mni, zrozumieniem moich dolegliwości. Pan Doktor ma zawsze czas dla pacjenta on SŁYSZY a nie słucha co pacjent mówi. Jako osoba, która miała kontakt z innymi lekarzami tej specjalności i ma porównanie z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Doktora.

Pan dr. Pietrulewicz to najlepszy psychiatra z jakim miałem doczynienia a kilku ich było. Bardzo dobry, inteligentny człowiek. Pomógł mi, gdy bardzo cierpiałem i nie dawałem już rady. Jako pierwszy prawidłowo zdiagnozował moją chorobę. Nie wiem co by było gdyby nie pan dr. Pietrulewicz. Depresja to straszna choroba ale dzięki panu Adamowi żyję pełnią życia i cieszę się każdym dniem.

Pan Adam jest lekarzem który niestety posiada zbyt mało zindywidualizowane podejście do pacjenta. Jego rady kierowane do pacjenta podkreślając że człowiek ten nie posiada zbytnio empatii. Poza tym jest nerwowy i opryskliwy co sprawia że pacjent się go najzywczajniej w Świecie boi i nie może mu powiedzieć o swoich wszystkich problemach ze strachu że zostanie wysłany do szpitala psychiatrycznego. A takie propozycje od niego otrzymać można nawet przy niewielkim problemie. Nie polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza.

Chodzę do Pana Doktora z córką od pół roku. Jest przyjazny dla dzieci, cierpliwy, spokojnie mówi i tłumaczy wszystko. Jeśli tylko pacjent czy rodzina ma pytania, chętnie wyjaśnia. jego spokojny ton głosu działa na dzieci bardzo dobrze. Nie wsadza wszystkich do jednego worka. Nie pogania podczas wizyty. Polecam z całego serca. Uważam, że nie ma w Częstochowie lepszego lekarza.

Doktor godny polecenia,odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.Podejście i postawa inwidualna do pacjenta.Doktor mnie postawił na nogi jak również moją mamę.Wbkażdym leczeniu

Wioletta 2018.04.05 Polecam serdecznie Pana Doktora.Z córką na wizyty uczęszczam kilka lat a poprawa jest widoczna.Leki dobiera z wyczuciem, poświęca dużo czasu w gabinecie gdy jest taka potrzeba.Oby więcej takich lekarzy.

Najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Trafna diagnoza oraz dobór leków bardzo poprawiły funkcjonowanie moich synów z zespołem Aspergera. Pan doktor jako jedyny udzielał mi cennych wskazówek oraz jasnych instrukcji jak postępować z dziećmi. Po roku leczenia zmiana zachowania u dzieci jest bardzo zauważalna.

Lecze się u tego lekarza od dlugiego czasu i naprawdę mi pomógł.Miłe i profesjonalne podejście do pacjenta.Polecam z całego serca.