lekarz Adam Pietrulewicz

Psychiatra

polecam tego lekarza, mnie bardzo pomógł

polecam tego lekarza, mnie bardzo pomógł

Leżałam na oddziale, gdzie on był lekarzem, jest to świetny lekarz, który dobrze leczy oraz ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dla mnie był bardzo miły i poświęcał mi dużo czasu. Polecam go :))

Jest to lekarz,którego poleciłabym każdej osobie.Bardzo uprzejmy,kompetentnie podchodzi do leczenia i poświęca dużo czasu dla pacjenta oraz cierpliwości jak dla mnie:-)

ten lekarz jest nawet spoko sympatyczny i wogole...ale i tak bym go nie polecila poniewaz mam swoje powody

Byłem Jego pacjentem na oddziale w którym pracuje... Ma bardzo dobre metody leczenia... Jest godny zaufania.

Pan doktor był obecny przez większą cześć mojej terapii grupowej jako współprowadzący. Doskonały terapeuta. Polecam każdemu.