lekarz Adam Pietrulewicz

Psychiatra

Absolutnie nie polecam ! Gdy moja mama miala problem, postanowil "pozbyc" sie problemu i przepisal mamie konska dawke leku, po ktorych ciagle spala ze na kolejna dawke lekow musialam ja budzic i znow szla spac. Masakra !, niekompetentny, nieuprzejmy, pierwsze jego pytanie w przypadku pilnego kontaktu przez telefon to : " a pani na NFZ czy prywatnie?" Kasa, kasa i kasa, namawial nawet przyjscie do swojego prywatnego gabinetu (odplatnie rzecz jasna) ze wypisze mamie zaswiadczenie lekarskie o stanie zdrowia mamy ! Omijac !

Absolutnie nie polecam !

O Pan doktor jest niesamowity, lubie z nim rozmawiac,i mozna mu zaufac. Nie naciska gdy sie nacpam, daje wolnosc wyboru a takze zalezy mu na pacjencie. Mozna w kazdej chwili do niego przyjsc, nie zwraca uwagi na czas wizyty, jest taktowny. Sadze, ze jest to lekarz z powolaniem, lubi swoja prace, daje nadzieje.

lekarz nie umie dostosować sie do pacjenta i mu pomóc !!!! nie umie leczyć jego terapie nie pomagają zależy mu tylko na pieniądzach

lekarz nie umie dostosować sie do pacjenta i mu pomóc !!!!
nie umie leczyć jego terapie nie pomagają zależy mu tylko na pieniądzach

miałam wątpliwą przyjemność rozmowy z panem doktorem.Rozumiem panie doktorze,że psychiatria to w dzisiejszych czasach religia,dlatego rozumiem pana zachowanie,czujecie się niemal jak bogowie.Ja po wizycie u pana czuje sie jak brudna poganka.

Nie polecam, wywarł fatalne pierwsze i ostatnie.. wrażenie.Przenikliwym wzrokiem lustruje oczy i cycki natomiast jego "ego" nie pozwala mu na wysłuchanie problemu, jest bezczelny i drwiącym głosem zrobi z Ciebie debila!!! Jego "wiedza i kompetencje" nie są adekwatne do wypisanych recept!!!

Fantastyczny lekarz pod każdym względem!!! Polecam za całą odpowiedzialnością tego lekarza właśnie.Od dłuższego czasu nie mogliśmy spotkać aż tak kompetencyjnego lekarza psychiatry.Jest niesamowicie oddany pacjentowi,dba o interes pacjenta.Leczy,wspiera psychicznie wszystkich,łącznie w rodziną pacjenta.

Lekarz stara się w rozmowie zrozumieć pacjenta, ale jest tak zwanym "Lolitkarzem", lubi poflirtować ze swoimi młodymi pacjentkami 2w1 wizyta i bezpłatny flirt o ile jest państwowa to bezpłatnie, nie musisz dzwonić na 0-700 zapisz się do Adama dziewczyno a będzie Ci miło, o ile jesteś typową lolitką

Dr Pietrulewicz naprawdę chce pomagać, świetnie się z Nim rozmawia, okazuje szacunek i jest bardzo wnikliwy, dzięki czemu potrafi rozpoznać przyczyny, a nie jedynie skutki problemu.

porażka:( nie czułem się komfortowo.Niestety nie zrobił nic aby mi pomóc:((

porażka:( nie czułem się komfortowo.Niestety nie zrobił nic aby mi pomóc:((

Inteligentny,wnikliwy,momentami kontrowersyjny.Ale bez obaw można mu zaufać.Gorąco polecam.