lekarz Aneta Korzeniowska

Psychiatra

Jesteś chory ? Masz silne objawy ? To dobrze radzę omijaj ten gabinet szerokim łukiem . Pani doktor to lekarz z długoletnim doświadczeniem taki był opis którymi się kierowałam dodatkowo opinie tu jak i na innych platformach . Rzeczywistość jednak ma inne odzwierciedlenie . Jeżeli ktoś ma czas na to by stać w miejscu z chorobą a nie ją leczyć polecam to miejsce i lekarz sprawi że będziesz cierpieć a nie czuć ulgę . Chciała bym opisać sytuację i przebieg leczenia lecz nie będę się rozpisywać nie radzę przechodzić przez to co ja przeszłam dzięki tej pani . Reasumując nie polecam dla osób chorych i potrzebujących pomocy wsparcia i rzyczliwości bo tu jej nie znajdziecie .

Bardzo miła Pani dr. Ma dobre podejście do pacjenta. Długo rozmawia, zadaję dobre pytania, po odpowiedzi na nie doskonale diagnozuje chorobę. Jest to bez wątpienia lekarz z powołania. Jest zawsze uśmiechnięta i miła. Jej miła aparycja twarzy oraz ten niebiański uśmiech daje zaufanie i otuchę. Po wizycie u Pani Anetki człowiek odrazu lepiej się czuję i wie że trafił w dobre ręce. Kobieta Anioł. Bardzo polecam Mateusz Grodzki