lekarz Marek Mieczyński

Psychiatra

Jedyny lekarz tej specjalizacji w Częstochowie o takiej empatii, cieple i profesjonalizmie. Pomogła mi już sama rozmowa, zainteresowanie ze strony Pana Marka. Nie zbagatelizował mojego problemu. Wspaniały człowiek. Dobrze dobrane leki zmniejszyły lęk i ból psychiczny oraz inne kłopoty. Bardzo dobry lekarz, ale przede wszystkim ciepły i współczujący człowiek. Zaleca łączenie terapii lekami i psychoterapii, ale daje pacjentowi czas na decyzję. Polecam z całego serca.

Lekarz który ma podejście do każdego pacjenta.Bardzo pomocny. Rozumie ,że jeden pacjent potrzebuje tylko przyjść porozmawiać o życiu; innemu trzeba przepisać leki / Jedyny lekarz ,który rozumie co się dzieje ,bez słów..Czasem tylko spojrzy " Dosłownie..Mnie osobiście uratował życie. Przy ataku ,paniki" - 5 minut ,do apteki i koniec koszmaru. Jeśli trzeba dobrać odpowiednie leki,spokojnie poświęca czas . Ma duże doświadczenie i ogromną wiedzę. Nie myśli " książkowo" tylko. Nigdy nie zostawił pacjenta bez pomocy,w przeciwieństwie do innych których poznałam. Tamci zero empatii.Brak podstawowej wiedzy. Aż strach pomyśleć. A Pan ...

Nigdy nie zostawił pacjenta bez pomocy,w przeciwieństwie do innych których poznałam. Tamci zero empatii.Brak podstawowej wiedzy. Aż strach pomyśleć. A Pan Doktor nikogo nie traktuje z góry ,jest empatyczny,serdeczny . Taki powinien być psychiatra. Jeden z najlepszych w mieście. Szczerze polecam,bo nie raz bardzo mi pomógł. Dziękuję Doktorze.

Bardzo ludzki, konkretny lekarz, który potrafi trafnie wskazać na problem pacjenta.Dobrane leki, wsparcie dobrym słowem i przede wszystkim empatia-to cechy, jakie rzuciły mi się w oczy u Pana doktora. Jako neutralny pacjent mogę śmiało polecić tego lekarza, który w odróżnieniu od innych częstochowskich lekarzy, nie bagatelizuje problemów pacjenta.

lekarz ,który uwielbia eksperymentować , przepisuje rożne leki i oczekuje reakcji organizmu , a kasa wypływa z kieszeni , i efektów leczenia brak . koniec mordęgi u tego hm....lekarza!!!! nie polecam wręcz odradzam !

nie polecam wręcz odradzam !

dużo mu zawdzięczam psychiatria to trudna dziedzina czasem trzeba wiele, aby dopasować leki do pacjenta ,on to potrafi nawet gdy trwa to jakiś czas ,dziękuję panie dotorze ja w Ciebie wierzę!

Doktora Marka Mieczyńskiego znam od blisko dziesięciu lat.Naprawdę mi pomógł w najcięższych chwilach.Mogłam się także przekonać że pomógł wielu pacientom zarówno podczas terapi na oddziale dziennym jak i w przychodni. Podczas terapii na oddziale stosuje zawansowane nowoczesne metody psychoterapii które naprawdę są skuteczne!Pozwalają na zmianę starych przekonań,poszerzają horyzonty są w stanie zmienić sposób myślenia. Niestety..proces terapeutyczny wymaga aktywnego zangażowania pacjenta.Jednak czas spędzony podczas terapii grupowej póżniej procentuje trwałymi zmianami.Co do doboru leków myślę że przez lata zdobył duże doświadczenie w tej dziedzinie. Poleciłam doktora wielu moim znajomym inigdy nie zawiódł ...

Poleciłam doktora wielu moim znajomym inigdy nie zawiódł mojego zaufania.

Unikać!!!!! Cierpię na depresję. Musiałam zmienić lekarza dotchczas mnie leczącego ( choroba lekarza). Doktor nawet nie zainteresował się przebiegiem leczenia (kserokopia kart pacjenta). Stwierdził tylko, że nie widzi sensu leczenia w poradni, ale natchmiast zaproponował wizytówkę i konsultację w gabinecie prywatnym! Wogóle był bardzo znudzony pacjentami przyjmowanymi w poradni - okolo 10 osób. Otrzymałam jedynie notatkę do lekarza rodzinnego o kontynuacji dotychczasowego leczenia i stosowanych leków. Lekarz rodzinny był zdumiony jego beztroską w szafowaniu bardzo silnymi lekami! Na szczęście znalazłam innego psychiatrę. Dr Mieczyński to KATASTROFA!

Wspaniały, ludzki lekarz. Jedyny, który naprawdę wysłuchał i pomógł.

Wspaniały, ludzki lekarz. Jedyny, który naprawdę wysłuchał i pomógł.

na temat tego Pana niechce się gadać jak ktoś może leczyć ludzi będąc człowiekiem bezdusznum i takim co skrzywdził innych teraz gra dobrego i uczciwego mojim zdanie to niedorzeczność

hm, bardzo specyficzna osoba . ma początku wzbudzająca zaufanie ,ale niestety ...ciągła zmiana leków ,w związku z tym duże koszty , mam bardzo mieszane uczucia ,nie wiem czy polecać lekarza!?