lekarz Agnieszka Mitka

Świetny lekarz! Od kilku lat chodzę do Pani doktor, teraz prowadzi moją pierwszą ciąże. Jest bardzo uprzejma, rzetelna, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Wydając zalecenia tłumaczy dlaczego wygląda to tak, a nie inaczej. Przy każdej wizycie czuję się zaopiekowana i świadoma tego co się aktualnie dzieje w moim organizmie. Polecam!

Rzetelna i dociekliwa, niesamowicie uprzejma i nigdy nie trzeba o niczym przypominać. Ludzkie podejście do pacjentki. Nie zamieniłabym na żadnego innego ginekologa choć pierwsza ciąże prowadził bardzo znany tyski lekarz. Teraz jest o wiele lepiej.

Polecam. Najlepszy lekarz z jakim miałam doczynienia. Kompetentna, uprzejma i poświęca czas pacjentowi. "Wyjadacze" z Tychów mogą sie od Niej uczyć podejścia do kobiet.

Pani doktor bardzo po ludzku potraktowała nas i przy tym była bardzo profesjonalna.Czuliśmy się bardzo dobrze po wizycie. Polecam.