lek. med. Agnieszka Morańda

Pediatra, Alergolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2001 roku uzyskałam I stopień specjalizacji pediatrii, w 2006 tytuł specjalisty chorób dzieci, a w 2015 roku specjalisty w dziedzinie alergologii. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy na oddziałach szpitalnych i w ambulatoriach i cały czas ją pogłębiam biorąc udział w licznych konferencjach i sympozjach.

W 2016 roku wzięłam udział w Certyfikowanym cyklu szkoleń z zakre...

P. Doktor jest lekarzem z powołania!!! Konkretna i bardzo kompetentna. Odpowiada na pytania bardzo wyczerpująco. Jest bardzo sympatyczną osobą, która ma wspaniałe podejście do dzieciaczków. Można dzwonić do P. Doktor bez problemu jeżeli tylko coś niepokoi. ZAWSZE POMOŻE!!! Byłam u P. Doktor z moją córeczką już kilka razy i dalej będę chodziła!!! POLECAM PANIĄ DOKTOR W 100 A NAWET W 1000 %

Byłam u P. Doktor z moją córeczką już kilka razy i dalej będę chodziła!!!
POLECAM PANIĄ DOKTOR W 100 A NAWET W 1000 %

Polecam Panią Doktor w 100%!!! Jest bardzo ale to bardzo miła, wie jak podejść do dzieci, wysłucha wszystkiego co rodzic ma do powiedzenia, wypytuje i bardzo dokładnie poinstruuje w jaki sposób chciałaby przeprowadzić leczenie. Wzbudza ogromne zaufanie swoim podejściem do pacjenta! A co najważniejsze nie ukrywa swojego numeru telefonu i można zadzwonić do Niej zawsze kiedy tylko coś niepokoi! Wysłucha i jeżeli nie ma potrzeby- zaleci leczenie przez telefon! Po raz pierwszy spotkałam się z lekarzem, który pisze rozpoznanie i leczenie na kartce z kalką gdzie jedno zostawia u siebie a drugie daje rodzicowi - podpisane i podbite pieczątką! Jeśli tylko ktoś ma taką możliwość to niech się nie zastanawia. W dobre ręce powierza swoje dzieciątko :)

Totalna masakra! Polecono nam ta lekarke, poszlismy z 2-tyg noworodkiem ktory w ogole nie przybieral na wadze zeby sie poradzic co robic , czy jest zdrowa itp. Lekarka spoznila sie pol godziny, nawet nie uslyszelismy 'przepraszam', ciezko obrazona/zaspana/bez kawy/moze generalnie tak ma ze jest naburmuszona, kazda informacje o dziecku (czy jest zdrowe, ile powinno wazyc, co robic itp itd) trzeba bylo wyciagac na sile. Chyba nie takie podejscie powinien miec pediatra - teraz jestesmy swiezo po wizycie u dr Bryk - to jest lekarz z wiedza, normalnym podejsciem do dziecka i rodzicow i ktory reaguje kiedy trzeba!

Bardzo kompetentna i konkretna Pani Doktor, szczegółowo, rzeczowo i wyczerpująco odpowiada na wszelkie (nawet błahe)pytania, NIE zbywa pacjenta, ma świetne podejście do maluszków i ich zdrówka. Nam bardzo pomogła zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia córeczki. POLECAM !!!

Nie spotkałem do tej pory lepszego pediatry. Szkoda tylko że niema Pani doktor w Proszowicach

W porównaniu z innymi pediatrami jest super. Gorąco polecam, Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Jest osobą kompetentną, wnikliwą, ma czas dla pacjenta, chętnie wysłucha i odpowie na pytania a przy tym jest bardzo sympatyczna.