Lekarze Swarzędz

lekarz Karol Szymańki

Poradnia Chirurgiczna Świętego Józefa
Wiankowa 1
62-020 Swarzędz

Dokonały lekarz, znający się na rzeczy, potrafi zdobyć zaufanie ludzie, polecam go każdemu kto ma jakiekolwiek problemy chirurgiczne, pracuję w kilku miejscach.

lek. dent. Karolina Karońska

os. Raczyńskiego 3
62-020 Swarzędz

Moja dentofobia uleciała w kosmos po spotkaniu z dr Karoliną Karońską. Kłaniam się jej w pas za podejście do pacjenta. Jak trzeba to traktuje jak dziecko a mnie u dentysty trzeba tak traktować. Konkretna. Miła. Sympatyczna. Fachowa. Nie usłyszałam żadnej złej opinii na temat stanu zębów a powinnam dostać baty. Za to bardzo szczegółowy plan leczenia i zawsze słowa otuchy że "będzie Pani miała piękny uśmiech". Tak mało i tak ...
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Maja Koczorowska-Rębacz

Psycholog, Psychoterapeuta

os. Raczyńskiego 3
62-020 Swarzędz

Uważam tą Panią za psychologa z powołania. Pomogła mi zwalczyć moją chorobę, bardzo mi pomogła w trudnych chwilach. Pełna poświęcenia i zaangażowania w pacjenta. Nie przedłuża leczenia, w celu zarobienia więcej pieniędzy - sama zaproponowała żeby zmniejszyć częstotliwość spotkań, gdy uważała, że już ich tak często nie potrzebuję. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Paweł Kurosz

Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego "DIAGTER" Sp. z o.o.
ulica Piaski 8
62-020 Swarzędz

Lekarz godny polecenia traktuje swoją pracę poważnie, bardzo dobre podejście do pacjenta potrafi wytłumaczyć i leczyć . Grzeczny i uprzejmy pełny szacunek do pacjenta. Leczę się już około 1 roku, nigdy nie był tak że wizyta polega tylko na wypisaniu recepty zawsze zbada ciśnienie osłucha przebada . Polecam Jerzy Mikuliński
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Dorota Łukaszyk

Os. Działyńskiego 1 C/4
62-020 Swarzędz

Pani Dorota to bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Prawdziwy lekarz stomatolog z powołania. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, wszystko krok po kroku tłumaczy. Jako jedyna podjęła się wykonania mej protezy. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Kasia
Bardzo polecam Centrum Medyczne DIAGNOSIS ! Niesamowita obsługa, przemiłe i pomocne Panie na recepcji. Pani dr Arletta Witkowska-Łuczak niesamowity człowiek, przemiła, rzeczowa. Wykonała bezboleśnie zabieg barku metodą Barbotage, gdzie z bólem borykałam się ponad rok i dopiero znalazłam cudownego lekarza, który pomógł mi uwierzyć, że może być tylko lepiej :) Bardzo polecam wszystkim Panią doktor!!! oraz cała przychodnię :) pozdrawiam serdecznie Agnieszka z Dzierżoniowa :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Martyna Darwish

Zespół Poradni Specjalistycznych i Stomatologicznej ART MEDICUM
os. Edwarda Raczyńskiego 2/23
62-020 Swarzędz

Bardzo dobry lekarz serdecznie polecam oraz całe darmedicum Pozostałe kilka znaków :go i nie ma na miejscu ale prosiłem koleżanki to

lek. dent. Magdalena Patro

os. Czwartaków 24h
62-020 Swarzędz

Bardzo sympatyczna a za razem kompetentna Pani Stomatolog , profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo dokładna, serdecznie polecam!

dr n. med. Krzysztof Niciejewski

Prywatna Lecznica Certus
Poznańska 15
62-020 Swarzędz

Od wrzesnia 15r cierpiałam z powodu bólu obu stawów biodrowych na skutek głębokich zmian zwyrodnieniowych w stawach.Zażywalam tramal 4xdz. aby móc jakoś funkcjonowac., chodząc o 2 kulach.Doktor Niciejewski w ciagu 3tygodni podjąl decyzje o operacji endoprotezy jednego stawu po uprzednich niezbednych badaniach.W sposóp przystepny wyczerpujący wyjaśnił przebieg operacji ewentualne powiklania jak i rokowanie.Okazał się być lekarzem z dużą wiedzą praktykiem kompetentnym i wiarygodnym .Wszczepienie endoprotezy tak trudnego zabiegu odbyło sie ...
Opinia dodana przez: UrszulaOlejniczak

lekarz Hanna Buko

Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego"Diagter"
ulica Piaski 6 A
62-020 Swarzędz

Wspaniały pediatra. Bardzo kompetentna i uprzejma zarazem , jedyny pediatra do którego mam pełne zaufanie
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Katarzyna Bień

Zespół Poradni Specjalistycznych i Stomatologicznej ART MEDICUM
os. Edwarda Raczyńskiego 2/23
62-020 Swarzędz

Świetna Pani doktor, mega podejście do malucha, trafna, szybka i skuteczna pomoc! Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grzegorz Kierzynka

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Klinika Medicalaser Swarzędz & Lusówko
Cieszkowskiego 40A
62-020 Swarzędz

Pan doktor to skarb polskiej chirurgii plastycznej. Doskonały i utalentowany specjalista, cierpliwy, pomocny, wyrozumiały, miły, stwarzający aurę bezpieczeństwa. Fajny człowiek. Dziękuję Panu doktorowi za wszystko:)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Kamila Wawryniuk

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Poznańska 22
62-020 Swarzędz

Zdecydowanie polecam panią Kamilę. Pyta o wszystkie istotne informacje, dokładnie bada, zleca badania dodatkowe. Jest rzeczowa i zaangażowana w to, co robi, a przy tym życzliwa.
Opinia dodana przez: Hiacynta

lekarz Adrian Dąbrowski

Radiolog

62-020 Swarzędz

Bardzo dobry fachowiec,pomimo skomplikowanego zabiegu doskonale dał sobie radę.Serdeczne podziękowania,także dla całej sali operacyjnej.Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Katarzyna Grabańska

62-020 Swarzędz

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta a przede wszystkim niesłychanie sympatyczna osoba,umiejąca wysłuchać pacjenta
Opinia dodana przez: Dariusz

mgr Jerzy Stefan Witkowski

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Jestem pacjentką ponad 15 lat jestem bardzo zadowolona , z profesjonalnego podejścia do pacjenta . Dobrym postawieniem diagnozy która przynosi ulgę prawie natychmiastową. Godny polecenia specjalista.
Opinia dodana przez: maria
{'id': 17660, 'name': u'Swarz\u0119dz'} Ginekolog położnik
                                       dr hab. n. med. Marcin Mardas

dr hab. n. med. Marcin Mardas

NZOZ Specjalistyczne Centrum Medyczne Pro Femina
Cieszkowskiego 37C
62-020 Swarzędz

Wysoki profesjonalizm i kultura. Wyjątkowe podejście do starszej osoby. I to nie w prywatnym gabinecie. Można całkowicie zaufać temu lekarzowi.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Adam Pająk

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Dziękuję Panu Doktorowi za zdrowie o które bardzo bałam się!!! Zadbał, udzielił porad, odpowiednie leczenie , uprzejmy miły a stres potrafi minąć!!! Dziękuję z serducha!!!

lekarz Wojciech Adamski

62-020 Swarzędz

Pan doktor jest profesjonalista w swoim zawodzie. Bardzo dokladnie wykonuje badania, jest kulturalnym i sympatycznym lekarzem. Polecam Pana Adamskiego kazdemu z osobna.
Opinia dodana przez: Monia