Lekarze Swarzędz

lekarz Łukasz Kalinowski

Osiedle Mielżyńskiego 92/2
62-020 Swarzędz

Cudowny lekarz. Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Dzięki doktorowi kolano wyleczone :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Jarosław Szydłowski

Laryngolog dziecięcy

ul. Spokojna 10 Swarzędz
Swarzędz

Profesjonalne podejście, niesamowita cierpliwość w stosunku do dzieci. Diagnoza zawsze trafna i oparta na faktach a nie na domysłach. Polecam wszystkim !!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Wojciech Kwiatkowski

Gabinet Wojciech Kwiatkowski
Os .Raczyńskiego 2/14
Swarzędz

Prowadził obie moje ciąże, a przed wizytą nie czułam stresu, ma poczucie humoru, rozmawia z pacjentką, jest konkretny, nie traktuje ciąży jak choroby, gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kinga

mgr Ewelina Wiszniewska Hofman

Psychoterapeuta

Swarzędzkie Centrum Zdrowia Psychicznego PERSONA
Sienkiewicza 21
62-020 Swarzędz

Bardzo dobry psychoterapeuta. Świetna osoba, która słucha i naprawdę chce pomóc. Dzięki spotkaniom z Panią Eweliną stanęłam na nogach po epizodach depresyjnych. To osoba uprzejma, miła, kulturalna, obeznana w tym co robi.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Patryk Konieczka

Os. H. Cegielskiego 33/9
62-020 Swarzędz

Pan doktor traktuje z ogromnym szacunkiem swoich pacjentów tłumacząc nim wszystko spokojnie i zrozumiale dostosowując komunikat do dziecka. Badanie prowadzone przez pana doktora było kompleksowe i dokładne tak jak wyjaśnienie diagnozy. Jestem wdzięczna zarówno za wiedzę, podejście do dziecka i poświęcony nam czas. Wzuszyłam się w trakcie wizyty, że tacy fajni lekarze z powołania istnieją. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Frąckowiak

Przychodnia Lekarska "MULTI-MEDIC"
Cieszkowskiego 100/102.
62-020 Swarzędz

Przeogromne zaangażowanie w leczeniu pacjenta skrupulatny, dociekliwy empatyczny w 100% lekarz z powołania nie odpuszcza dopóki nie wykluczy wszystkich możliwości. Mój ulubiony ,,DR.HOUSE,, Polecam i pozdrawiam Michał
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Paweł Kalwas

Urolog

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Byłem na jednej wizycie na początku grudnia zapisał mi leki ziołowe i do dzisiaj borykam się z problemem a mamy prawie wrzesień kompletnie nie polecam lekarza jak dla mnie nie zna się na swojej pracy i jeszcze za wizytę życzy sobie jak za wizytę u super specjalisty. Obiema rękami się podpisuje ze go nie polecam nikomu
Opinia dodana przez: Kuba

lek. dent. Leszek Jordan

Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego "DIAGTER" Sp. z o.o.
ulica Piaski 8
62-020 Swarzędz

Bardzo dobry i konkretny lekarz. W gabinecie miło i przyjemnie. Pani asystent również super, bardzo empatyczna kobieta. Pełen profesjonalizm. Mimo mojego strachu Ósemka wyrwana bezboleśnie 😊
Opinia dodana przez: Magdalena

Zbigniew Miszkiel

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Swarzędz

Szybko i sprawnie załatwiony problem. Dogodne terminy niewygórowane ceny i świetna protetyka. To opinia moja i.kilku znajomych którzy robili w gabinecie protezy na NFZ i prywatnie.

mgr Ewa Karolak

Psycholog

CENTRUM WSPOMAGANIA ROZWOJU RODZINY
Grudzińskiego 18a/8
62-020 Swarzędz

Nie polecam. Nie nawiązuje kontaktu z dzieckiem. Po 3 minutach stawia diagnozę. Zmęczona i znudzona. Tłumaczy zdawkowo.Nie umie się wycofać z mylnych założeń. Lekceważy rodziców. Naraziła nas na niewłaściwą terapię. Nie polecam.

lekarz Iwona Pawłowska

Dermatolog

Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 2 Diagter sp. z o.o.
Cieszkowskiego 37 D
62-020 Swarzędz

Pani Doktor niezbyt trafnie diagnozuje. Za bardzo chce usunąć Nużeńca (Demodex) z organizmu pacjenta, co przysłania istotę innego problemu. Dlatego byłem zmuszony zmienić lekarza, bo kilkunastotygodniowe leczenie nie przyniosło pozytywnego rezultatu, a wręcz pogorszenie. W pozostałym zakresie wydaje mi się, że jest to dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Theofilos

dr hab. n. med. Ryszard Waśko

Internista, Endokrynolog

os. Czwartaków 24h
62-020 Swarzędz

Miałam do czynienia z 5 endokrynologami i wizyty u doktora wspominam najlepiej. Nie patrzy tylko na wyniki, ale również na samopoczucie pacjenta. Na moje wszystkie pytania zawsze odpowiada rzeczowo i szczerze. Fakt, że nie robi usg. No cóż, przynajmniej nie udaje, że zna się na wszystkim.
Opinia dodana przez: Dori

lekarz Aleksandra Kucharska

Psychiatra

Swarzędzkie Centrum Zdrowia Psychicznego PERSONA
Sienkiewicza 21
62-020 Swarzędz

Pierwsze wrażenie? Mega. Pani doktor miła, czułem się oczarowany jej przenikliwością i byłem bardzo zadowolony z rozmowy. Wysoko ustawiła poprzeczkę na następne wizyty. Powiedziała że na następną konsultację przygotuje test na ADHD, wstępnie je przypuszczając, a na tamten moment wypisała mi leki na objawy depresyjne i lękowe. Przez 6 tygodni brałem leki, które zaleciła. Przez pierwszy tydzień czułem pogorszenie, przez drugi tydzień czułem się neutralnie, przez trzeci tydzień stopniowo zaczynałem ...
Opinia dodana przez: Jerzy

Barbara Kalawska

os. Raczyńskiego 3
62-020 Swarzędz

Polecam z całego serca. Miałam wykonywane korony w odcinku przednim, jestem bardzo zadowolona. Obsługa, sprzęt na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Agnieszka Myszkowska-Torz

Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego "DIAGTER" Sp. z o.o.
ulica Piaski 8
62-020 Swarzędz

Dla mnie lekarz godny polecenia. Zawsze dostępna. Nigdy nie zostawia w potrzebie. Bardzo dobre podejście do dzieci - moja córka nie chciała współpracować z żadnym innym lekarzem, tylko z Panią Doktor. Zawsze uśmiechnięta. Zdziwiony jestem niepozytywnymi opiniami. Szkoda, że Pani Doktor nie leczy również dorosłych, bo chętnie wybrałbym ją na lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Andrzej Zdebski

Średzka 42
Swarzędz

Polecam dr Andrzeja Zdebskiego. Świetny lekarz !!! Ma ogromna wiedzę i super podejście do pacjenta. Gorąco polecam !!
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Ryszard Stangierski

Internista, Endokrynolog

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Na pierwszej wizycie byłam u doktora prywatnie. Wizyta trwała 5 minut. W ciągu 5 minut przejrzał dokumentację chorobową, wykonał USG tarczycy i skierował na szczegółowe badania zlecając kontrole za pół roku w przypadku wyników w normie, natomiast w przypadku wyników odbiegających od normy prosił o natychmiastową wizytę u niego. Po wykonaniu wyników okazało się że są bardzo złe i bardzo odbiegają od normy. Zgodnie z zaleceniem natychmiast pojechałam do doktora ...
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Krzysztof Zawieja

Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej "GEMINI" s.c
Cieszkowskiego 100/102
62-020 Swarzędz

Trafiłam do lekarza na NFZ w Occuservice z problemem rogówki. Lekarz kompetentny, rzeczowy, zrobiono badania, pan doktor wydał zalecenia, wyleczył problem z rogówką gdzie w innej placówce przez długi czas nie potrafiono, zlecano coraz więcej badań a ja widziałam coraz gorzej..... Teraz widzę dobrze. Dziękuję
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Mariusz Wróblewski

Kowalska 12
Swarzędz

Nie polecam. W 22 tc trafiłam do doktora na konsultacja w związku z niewydolnością szyjkowo-ciśnieniową. Czułam się potraktowana przedmiotowo. Lekarz nie zobaczył nawet moich badań. Wizyta trwała chwile. Zaproponował mi pobranie wymazów w prywatnym gabinecie bo w szpitalu nie ma takiego sprzętu (czyli wziernika i patyczka do poprania wymazu). Kazał mi przyjść po tygodniu na kontrolę. Poszłam niechętnie. Okazało się, że szyjki prawie już nie ma, pojawiła się lejek. Lekarz ...
Opinia dodana przez: ...

dr n. med. Wojciech Chiciak

Chirurg plastyczny

os. Raczyńskiego 15/7
Swarzędz

Mam 33 lata, dwójkę dzieci i 30 kg za sobą. Dwie ciąże i powikłania hormonalne po nich zrobiły swoje. Po urodzeniu drugiego dziecka nie mogłam już patrzeć w lustro, bo nie widziałam w nim siebie. Nie wytrzymałam i w akcie desperacji zgłosiłam się do specjalisty od spraw żywienia. Jadłam wszystko co lubię, tylko mniej a częściej. W ciągu 6 m-cy schudłam 30 kg. I to dopiero zmotywowało mnie do walki ...