lekarz Aleksandra Kucharska

Psychiatra

Bardzo sympatyczna Pani doktor, ale mam wrażenie że jest trochę za mało dociekliwa. Ale bierze pod uwagę wszystko co jej się powie i każda następna wizyta jest coraz lepsza

Bardzo dobry specjalista ,godny polecenia.Pani doktor jest miłą osobą. Dobrze wykorzystuje czas poświęcony dla pacjenta, rozumie pacjenta.Rozważnie i dobrze dobiera leki .Jest lekarzem kompetentym szanujacym godność swojego pacjenta.

Świetny lekarka, kompetentna, zawsze wysłucha i pamięta historię pacjenta, godna zaufania Naprawdę polecam,

Naprawdę polecam,

Bardzo dobra lekarka .Dyskretna ,kompetentna,uprzejma z właściwym podejściem do problemów pacjenta .Polecam i dziękuję pani doktor za poświęcony czas.