lekarz Agnieszka Nowak-Nowak

Laryngolog

Mam nadzieję, że jest dobra w leczeniu bo w kontaktach międzyludzkich brakuje jej wszystkiego. Była opryskliwa i niemiła. Nawet jeśli miała zły dzień to profesjonalny lekarz nie powinien wyładowywać się na pacjentach. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał korzystać z jej usług.

nawed nawed jest lekarką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rzkońcu zlikwidowali ta jarocińska laryngologie !!!nie skrzywdzi jurz nikogo !!!ten babsztyl!!!!w zyciu .!!!!teraz to do zamiatania ulicy!!!!ten roztrzepaniec!!!

NIE POZWALA PISAĆ O SOBIE ZŁEJ OPINI!!TZN.PRAWDZIWEJ LUBI TYLKO TE KTÓRE SAMA NAPISAŁA O SOBIE!!!!PSYCHOL!!!A WIEC JEJ ZADANIE TO MIGDAŁÓW USUWNIE!!SOIE NIECH USUNIE ALBO DZIECIAKOM NIE NIGDY TEGO NIE ZROBI!!!!OSZUSTKA!!ROBI DOŚWIADCZENIA NA LUDZIACH I BIERZE NIEZŁĄ KASE!!!NA SZCZĘSCIE ORGANY SCIGANIA ZAINTERESOWAŁY SIE WKOŃCU TA OSZUSTKA!!!!!

Ja jestem w szoku!!! Już troszkę czasu żyje na tym świecie i taki lekarz jak pani doktor trafia się bardzo rzadko! Polecam!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Jarocin"?

SNZOZ LARYNGOLOG filia
Marcinkowskiego 19