lekarz Agnieszka Nowak-Nowak

Laryngolog

Mam nadzieję, że jest dobra w leczeniu bo w kontaktach międzyludzkich brakuje jej wszystkiego. Była opryskliwa i niemiła. Nawet jeśli miała zły dzień to profesjonalny lekarz nie powinien wyładowywać się na pacjentach. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał korzystać z jej usług.

Przez wiele lat byłam leczona przez innego laryngologa, ale bez efektów. Pani doktor Agnieszka Nowak już na pierwszej wizycie podjęła decyzje o usunięciu migdałów i od tej pory mam już spokój, bo nie mam już angin po kilka razy w roku. Pozdrawiam panią doktor.

świetny specjalista , dzięki Pani doktor jestem zdrowsza i lżejsza o migdałki, które przyspazały mi tylko bólu gardła i wieczne anginy jeśli miałabym jeszcze raz je wyciąć to na pewno u Pani Agnieszki. MOje dziecko tez po usunięciu trzeciego migdałka u Pani doktor - kobieta rewelacyjna i tłumacząca wszystko jak co bedzie wyglądac, dziecko ufa takiemu specjaliście -Złota Kobieta !!!

Rewelacyjna lekarka, którą należy polecać!!! Po kilku laryngologach, którzy nas odsyłali z dzieckiem, narażając je na ogromny stres, trafiliśmy do Jarocina, moje dziecko zaufało i polubiło panią doktor, mało tego przestało się bać usunięcia migdałka. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z wizyty i badania, dokładnego, bez bólu i zdecydowanie w miłej atmosferze.

Rewelacyjna lekarka, którą należy polecać!!!

wspanialy lekarz !! myslałam że tacy specjalisci graja tylko w serjalu! moja 11 letnia corka miała wycinane migdałki ,dzeki pani dr NOWAK + NOWAK MOZE NORMALNIE FUNKCJOMOWAC !

Ja jestem w szoku!!! Już troszkę czasu żyje na tym świecie i taki lekarz jak pani doktor trafia się bardzo rzadko! Polecam!

PANI DR.AGNIESZKA NOWAK JEST BARDZO DOBRYM LARYNGOOLOGIEM MI SWIETNIE USUNELA MIGDALY MA BARDZO DOBRE PODEJSCIE DO PACJENTOW NIETYLKO PRZEBADA ALE I POROIMAWIA JAK ZCZLOWIEKIEM O INNYCH SPRAWACH NIETYLKO MEDYCNYCH BARDZO POLECAM PANIA AGNIESZKE NOWAK PANI DOKTOR GODNA ZAUFANIA BARDZO MILA SYMPATYCZNA USMIECHNIETA WYROZUMIALA

nawed nawed jest lekarką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pani doktor jest super ,już od wielu lat leczę syna u pani doktor i jest wszystko ok. polecam .

Zachęcony opiniami znalezionymi w internecie poszedłem do pani Agnieszki Nowak-Nowak. Nie zawiodłem się. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest sympatyczna i uprzejma. Zadawała konkretne pytania, wytłumaczyła dlaczego o to pyta, podczas badań także wszystko wyjaśniała. Byłem bardzo mile zaskoczony tym, że w Jarocinie są takie kompetentne i uprzejme lekarki jak pani Agnieszka. Naprawdę polecam!