lekarz Agnieszka Nowak-Nowak

Laryngolog

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam!!!

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam!!!

Nie potrafi wyleczyć tylko usuwać !!!pomyliła zawody !!!hirurgiem powinna zostać!!!odwala masówke jak wiekszosc jarocinskich niedouczonych !!!lekarzy!!!laryngologia co to jest?3łózka!!!juz nie wspomne o obsłudze szpitala brak słów!!!

Bardzo dobra specjalistka dokładnie tłumaczy chorobę sposób leczenia wytłumaczy na czym polegać będzie zabieg poleci szpital i wszystko jest jasno wyjaśnione

oszustka okalecza ludzi!!!tak odpowiesz przed sadem!!!sama o sobie pisze dobre opinie!!za pieniadze poderznie gardło!!zniszczyła mi to babsko zdrowie i zycie!!!

Rewelacyjna lekarka, którą należy polecać!!! Po kilku laryngologach, którzy nas odsyłali z dzieckiem, narażając je na ogromny stres, trafiliśmy do Jarocina, moje dziecko zaufało i polubiło panią doktor, mało tego przestało się bać usunięcia migdałka. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z wizyty i badania, dokładnego, bez bólu i zdecydowanie w miłej atmosferze.

Rewelacyjna lekarka, którą należy polecać!!!

Lekarz z powołania, a nie dla pieniędzy. Polecam serdecznie. Od pierwszej wizyty mój jedyny laryngolog na wieki.

świetny specjalista , dzięki Pani doktor jestem zdrowsza i lżejsza o migdałki, które przyspazały mi tylko bólu gardła i wieczne anginy jeśli miałabym jeszcze raz je wyciąć to na pewno u Pani Agnieszki. MOje dziecko tez po usunięciu trzeciego migdałka u Pani doktor - kobieta rewelacyjna i tłumacząca wszystko jak co bedzie wyglądac, dziecko ufa takiemu specjaliście -Złota Kobieta !!!

Zachęcony opiniami znalezionymi w internecie poszedłem do pani Agnieszki Nowak-Nowak. Nie zawiodłem się. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest sympatyczna i uprzejma. Zadawała konkretne pytania, wytłumaczyła dlaczego o to pyta, podczas badań także wszystko wyjaśniała. Byłem bardzo mile zaskoczony tym, że w Jarocinie są takie kompetentne i uprzejme lekarki jak pani Agnieszka. Naprawdę polecam!

Bardzo dobry specjalista.Wszystko dokładnie tłumaczy i bada a nie "na oko".Polecam

Bardzo miła, rzetelna, kompetentna. Dokładnie tłumaczy jak przeprowadzony zabieg będzie wyglądać. Podczas badania tłumaczy co będzie robione następnie i jak to będzie wyglądało oraz omawia zaobserwowane nieprawidłowości. Super kontakt z dzieckiem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Szczerze polecam.