lekarz Agnieszka Owczarek

Straszna naciągacza. Byłam u niej w poradni K w przychodni to całyczas gadała by przyjechać do niej prywatnie to wszystko zrobi jak należy. Poza tym zbyt bezpośrednia jak dla mnie, wcale mnie nie bawiły jej dowcipy i mało subtelne uwagi

Jest to jedyny lekarz ginekolog w Brzegu Dolnym, który wzbudza moje zaufanie po moich przejściach z innymi lekarzami z Brzegu Dolnego.Jest bardzo miła i profesjonalnie podchodzi do każdej pacjentki.Polecam.Niestety przyjmuje tylko prywatnie,a nie każdą pacjentkę stać na wizyty prywatne.

Miła i delikatna pani doktor. Bada bardzo skrupulatnie.

Miła i delikatna pani doktor. Bada bardzo skrupulatnie.

Pani doktor jest b.miła prowadzi moją ciąże jestem zadowolona moge o wszystko zapytać polecam wzbudza zaufanie jest wyrozumiała

dobry specjalista,dokladnie bada

dobry specjalista,dokladnie bada

Pani Agnieszka Owczarek lek. med. jest najlepszym specjalistą na dolnymśląsku.POLECAM