lekarz Agnieszka Paluszyńska

Pani Doktor jest doskonałym lekarzem. Jest wszechstronnie przygotowana do pracy z dziećmi. Ma wiedzę i intuicję. Jesteśmy stałymi pacjentami i zaaawsze nam pomaga. Wspaniała osoba i doskonały diagnosta. Obserwuję dzieci i słucha rodziców. Nie zostawia bez odpowiedzi.

Lekarz bardzo uprzejmy, życzliwy i kompetentny. Jest również bardzo punktualna więc nie ma mowy, że siedzimy w pełnej poczekalni przez godzinę na swoją kolej! Bardzo pozytywnie nastawiona do rodzica jak i dziecka, zawsze uśmiechnięta i miła. Wszystko dokładnie wytłumaczy i wyjaśni.

Polecam każdemu, Pani Agnieszka jest prawdziwym lekarzem, wspanialym fachowcem kochającym dzieci, ma zawsze czas i cierpliwość. Dziękuję.

Do Pani doktor trafiłam z polecenia znajomych i polecam każdej matce której dzieci chorują. Pełna profesjonalna uprzejma kompetencja, super gabinet, jedyny maleńki minus to brak informacji o godzinach przyjęć .

Bardzo profesjonalna, życzliwa i wzbudzająca zaufanie. Zawsze pomocna i kompetentna. Zdecydowanie polecam! Ogromnie żałuję, że odeszła z PL Jasień, bo teraz nic mnie już w tej przychodni nie trzyma...

Zdecydowanie polecam!

Najczęściej diagnozowany problem zdrowotny: refluks.

Najczęściej diagnozowany problem zdrowotny: refluks.

bardzo się cieszę że AGNIESZKA PALUSZYŃSKA odeszła z mojej przychodni.Pracowała jakby za karę i była niemiła.Moja ocena jest na zdecydowanie WIELKIE NIE.

Dla mnie Pani Paluszyńska to lekarz, który robi wielką łaskę, że wogóle przyjmie pacjenta. Gdy dziecko często choruje wysnuwa obraźliwe wnioski wobec matki, strojac przy tym zniesmaczone miny. Na początku byłam nia zachwycona, ale jak widać częste wizyty zrobiły swoje. Wg mnie ta Pani minęła się z powołaniem. Nie polecam.

Lekarz godny polecenia! Niestety korzystałyśmy z usług Pani doktor zaledwie kilka miesięcy i szkoda , że tak krótko !!! Dziękujemy za prawdziwy profesjonalizm-- mała Luizka ze Tczewa

Pani Doktor prowadziła moją córkę od 1-szego szczepienia do 12-go roku życia. Córka - alergik, z chorobami wieku niemowlęcego. BARDZO DUŻO ZAWDZIĘCZAMY PANI DOKTOR.