lekarz Agnieszka Pawtel

Internista, Reumatolog

1,3
1,3
1,2

Lekarz, który potrafi wyprowadzić z równowagi. Swoim zachowaniem, bezczelnym i kpiącym uśmiechem potrafi popsuć wszystko. Omijać szerokim łukiem bo nie pomoże, a można się jeszcze nabawić nerwicy.

Opinie jak najbardziej prawdziwe. Ironiczny uśmiech przez całą wizyte , zero badań , zero zrozumienia , zero diagnozy . Bezczelna , niekompetentna "Pani doktor" . Każdy lekarz ma jakąś złą opinie ale ta Pani ma same negatywne , same skargi, nie roZumiem więc dlaczego nadal pracuje w szpitalu 🤷🤷 Omijajcie szerokim łukiem , nie otrzymacie pomocy od tej kobiety a tym bardziej nie usłyszycie diagnozy.

W 100% zgadzam się ze wszystkimi opiniami powyżej. Nigdy więcej do tego lekarza!!!! Ironiczny uśmiech nie schodzący z twarzy pani doktor podczas całej wizyty, na każde pytanie lekceważąca odpowiedź, zero empatii. Zupełnie nie rozumiem dlaczego pracuje jako lekarz skoro pacjent to intruz.

Zdecydowanie odradzam dr Pawtel. Zero zrozumienia, żadnych badań nie zleca. Z głupim uśmieszkiem mówi, że ją też to i tamto boli. Beznadziejna. A jak się u mnie okazało gdy poszłam do innego lekarza, że mam zapalenie płuc. A dr Pawtel nie zrobiła nic.

Za takie podejście do pacjenta powinna być zwolniona z pracy. Zero wyjaśnień i pomocy. Pani doktor potrafi tylko gapić się w monitor komputera i przepisać szereg niezwiązanych z problemem badań. Zero diagnozy!!! NIE POLECAM!!!!

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor. Trafiłam do niej zupełnie przypadkiem - zastępstwo. Chamskie docinki, komentarze. Zdecydowanie pozwala sobie na zbyt wiele przy czym nie mówi kompletnie nic związanego z badaniem. Jedyne co mogę polecić to omijać ją szerokim łukiem.

nieuprzejma, niekompetenta baba i do tego arogancka. za jej kompleksowość podejścia do pacjenta powinna zostać zwolniona.