lek. dent. Agnieszka Polis

1,7
1,3
1,3

Poleciłam Panią doktor znajomej, która boi się dentysty. Kiedyś chodziłam do dr Polis i myślałam że jest empatyczna cudowną osobą a ponieważ na stronie jest możliwość kontaktu meilem, poradziłam znajomej by napisała jeśli boi się zadzwonić. Byłam pewna że dr zareaguje, pomoże, wesprze. Niestety, nie odpisała na meila. Bardzo zaniosłam się na dr bo naprawdę w nią wierzyłam i reczylam koleżance że odpisze.

Dokładnie ta sama historia u mnie co u Pani Izy, Pani Agnieszka ma podpisana umowę z NFZ z której chciałam skorzystać i odkamienić zęby, po czym Pani "Stomatolog" się ironicznie śmiać cyt " co na NFZ to fajnie bo za darmo !" ??? niewyobrażalny komentarz, czy Pani zapomniała kto płaci składki? i czy Pani podpisując umowę z NFZ nie ma z niej korzyści majątkowych? uważajcie na tą Panią. Dodam, że zaczęła wyliczać zęby i krytykować innych stomatologów !

Nie polecam. Poszłam do Pani Agnieszki w czasie ciazy w sierpniu 2019r. na NFZ na odkamienianie oraz rutynową kontrolę, ponieważ mój stomatolog, do którego chodzę prywatnie i jestem z niego bardzo zadowolona nie ma podpisanego kontraktu z NFZ. Pierwsze moje wrażenie tragiczne. Pani Agnieszka bardzo wulgarnie zaczęła wyzywać stomatologów, po poprzedniej pacjentce, że partaczą robotę, a później ona musi wszystko poprawiać. To samo powiedziała o moim stomatologu. Odkamienianie zajęło jej góra 5 min. Do tego podczas kontroli wyliczyła u mnie 14 zębów do robienia, gdzie pół roku wcześniej byłam u stomatologa i zrobił mi wszystkie ubytki, których było zaledwie 2. Przy tym dłutkiem tak doszukiwała się ubytku w leczonych zebach, że uszkodzila mi niedawno robioną kanałowke za którą zapłaciłam niemałe pieniądze. Od tamtej pory cały czas mnie pobolewa. Miesiąc po wizycie ukruszył mi się ząb. Dlatego wszyscy, którzy mają zamiar iść do Pani Agnieszki Polis (która przyjmuje na Waszyngtona) niech się dobrze zastanowią, dlaczego ta kobieta nie ma kolejek. Dla mnie była to ostatnia wizyta w tamtym gabinecie.