lekarz Agnieszka Popielarczyk

Psychiatra

Godna polecenia, kompetentna, uprzejma, sympatyczna, pomocna. Zaangażowana i empatyczna.

Zwykle nie pisze opinii o lekarzach, ale p. Doktor pomogła mi w depresji poporodowej. Jedyna spośród kilku lekarzy i psychologów, u których byłam. Dzięki p. Doktor nie bałam się leczenia SSRI, które działają dopiero po miesiącu, więc trzeba być cierpliwym. Moglam zadzwonić, gdy miałam wątpliwości. Oprócz leczenia była też porada psychologiczna, chociaż p. Doktor nie prowadziła terapii. Juz jedna rozmowa dała mi wiele do myślenia. Pomoc uzyskałam bezpłatnie w Fundacji, która zajmuje się wsparciem dla dzieci i rodziców w trudnej sytuacji. Pozdrowienia dla p. Doktor.

Polecam tą Panią doktor, przede wszystkim kobietom. Jest bardzo miła, sympatyczna i wyrozumiała, umie precyzyjnie wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę. Jest zwolenniczką przepisywania leków nieuzależniających. Posiada profesjonalne podejście do pacjenta. Każda moja wizyta u tej lekarki jest pełna jej uśmiechu. P o l e c a m.

P o l e c a m.

Witam jest to typ lekarza a raczej lekarki która przenosi swoje nieudane życie osobiste na prace zawodową, personel w otwocku skarży się na jej opryskliwość, zdarza się jej przyjść do pracy na wyraźnym kacu. W swoim gabinecie bywa napastliwa w stosunku do swoich pacjentów, zdecydowanie odradzam wam tego psychiatre.

W 100% profesjonalistka, zna się na tym, co robi

W 100% profesjonalistka, zna się na tym, co robi

Pani Doktor jest niezwykle miła, kompetentna, godna polecenia.

Pani Doktor jest niezwykle miła, kompetentna, godna polecenia.