lekarz Agnieszka Remlinger-Molenda

Psychiatra

Jestem pod wrażeniem empatii i profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia Pani doktor. Jestem bardzo zadowolony z leczenia. Bardzo dziękuję za pomoc. Tomasz z Łodzi.

Bardzo dziękuję za pomoc. Tomasz z Łodzi.

To chyba najlepsza lekarka, jaką spotkałam, a psychiatrów spotkałam na swojej drodze już wielu. Wyprowadziła mnie powoli, systematycznie na prostą, podczas gdy inna lekarka faszerowała mnie lekami w takich ilościach, że skutki uboczne były gorsze niż objawy choroby. Prawie mnie hospitalizowano, ale poszłam do dr Remlinger, która na początku mnie zdiagnozowała. Jej analityczne myślenie, ogromna wiedza i zaangażowanie w przypadek sprawiają, że jest naprawdę najlepszym, najkonkretniejszym lekarzem z otwartym umysłem.

Pani Doktor prowadziła mnie w szpitalu. Moje rozpoznanie: choroba afektywna dwubiegunowa. Panią doktor wspominam jako wyjątkowo empatycznego, a zarazem kompetentnego psychiatrę podmiotowo traktuje pacjenta, poświęca mu wiele czasu.Polecam ją wszystkim moim znajomym.

Uważnie słucha, jest autentycznie zainteresowana pacjentem- po wizycie u Niej czułam się bardziej komfortowo niż po psychoterapii u psychologa

To super psychiatra,daje poczucie bezpieczenstwa,podnosi na duchu i bardzo dobrze leczy.

PROFESJONALISTKA:)URATOWAŁA MI ŻYCIE I NADAL MI POMAGA. JEST DLA MNIE JAK PRZYJACIEL. NIGDY W SWOIM ŻYCIU NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO LEKARZA. POLECAM Z CZYSTYM SERCEM.