lekarz Agnieszka Samborska

1,1
1,1
1,3
1,2

Konsultacja telefoniczna szybka i niezwykle nieuprzejma! Odmowa skierowania na podstawowe badania profilaktyczne. Nie polecam

Nie polecam. E-porada spóźniona o 20 minut, Pani doktor arogancka, mimo typowych objawów grypy bagatelizuje problem pacjenta i sugeruje pracę zdalną wypytując o prywatne informacje dt. pracy. Nie spotkałem się jeszcze z tak niskim poziomem kompetencji u lekarza internisty.

Zglosilam sie z bolem gardla i utrata glosu. Po kilku minutach wyszlam z antybiotykiem sterydami i lekiem wysuszajacym gardlo. Doktor zbadala mnie pobieznie, zglosilam ze bolaly mnie uszy ale sprawdzila jedynie gardlo. Nie zlecila wymazu a z pozniejszegk testu ktory wykonalam we wlasnhm zakresie wykluczona zostala mozliwosc infekcji bakteryjnej. Antybiotyki wypisywane jak witamina C. Nie polecam

Zglosilam sie z bolem gardla i utrata glosu.
Antybiotyki wypisywane jak witamina C.
Nie polecam

Jak bym mogła dałabym ocenę na minusie, to co prezentuje sobą ta kobieta, jest później poziomu. Zero empatii, brak uprzejmości, arogancja nade wszystko. Zmęczona życiem i wyraża niechęć do człowieka. Sprawia wrażenie jakby praca była największą karą dla tej kobiety.

P. Samborska nie wykazuje empatii. Przyjecha stwierdzić zgon mojego taty, wparowala do domu beż żadnego chociaż "dzień dobry ". Spojrzała tylko na tatę z daleka i stwierdziła zgon. Zajęło jej to wszystko 3 min, bo tyle mniej więcej trwa wypełnienie dokumentów.

Bardzo złe podejście do pacjenta, przychodzac do Pani doktor na wizyte z goraczka od 2 dni i zlym samopoczuciem usyszałem od Pani doktor że niepotrzebnie przyszedłem bo zarażam i trzeba było umówić teleporadę. Pani bardzo niemiła, radzę omijać szerokim łukiem. Nie polecam!!!!

Bardzo słabe podejście do pacjenta na teleporadzie. Pani przepisuje na recepcie lek osuszjący śluzuwkę w momencie, gdy ktoś narzeka na ból i suchość w gardle... nie polecam

Pani doktor leczy mnie od jakiegoś czasu, ale niestety mam wrażenie że ostatnio "odwala" wizyty. Kilka dni temu zamówiłam teleporadę bo zaczęłam mieć problemy. Pani doktor zadzwoniła do mnie z 15 minutowym opóźnieniem, nic nie doradziła a jak zaczęłam się dopytywać to usłyszałam, że zapisałam się na krótką teleporadę (ciekawe jak wybiera się długą) i musi kończyć. Zaznaczę że minęło ok 8 minut rozmowy. Masakra. Zresztą to już po raz drugi taka sytuacja miała miejsce.Poszukam innego internisty, a tego lekarza na pewno nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam Pani Samborskiej, zachowanie i podejście do pacjenta to jakaś kpina. Zgłosiłam się na teleporadę z bardzo wysokim pulsem spoczynkowym- ponad 130 i objawami infekcji, jak się potem okazało był to covid. Pani Doktor zaleciła mi uwaga- jogę albo tai chi, kompletnie zignorowała moje dolegliwości. Ten lekarz nie nadaje się do leczenia ludzi, co więcej ignoruje zalecenia lekarzy specjalistów takich jak kardiolog, czy endokrynolog, u których człowiek leczy się od lat. Pani Doktor stwarza poważne zagrożenie dla swoich pacjentów swoją ignorancją. Zdecydowanie nie polecam i na pewno będę omijać tego lekarza szerokim łukiem.