lekarz Agnieszka Samborska

1,1
1,1
1,3
1,2

Byłem na wizycie u dr Samborskiej. Mówiąc krótko, czułem się jak intruz. Doktor nie wykazała żadnej empatii, dodatkowo wtrącała swoje komentarze, które były nie na miejscu. Ja rozumiem, że jest pandemia, ale ludzie zdrowi do lekarza przychodzić nie będą. Od tego jest lekarz, żeby pomoc choremu pacjentowi, a nie złościć się, że przyszedł z gorączką. Byłem pierwszy i ostatni raz u pani doktor. Stanowczo NIE POLECAM!

Byłem pierwszy i ostatni raz u pani doktor. Stanowczo NIE POLECAM!

Absolutnie nie polecam lekarza! Nie wiem czy to kwestia braku poszerzania wiedzy czy po prostu ignorancja, ale uważam ze może zrobić krzywdę pacjentowi. Objawy insulinooporności przypisuje wyssanej z palca depresji, podważa zdanie innych lekarzy już z Enel Medu (odstawiłam leki które przepisał mi lekarz z Enel Medu po konsultacji z innym lekarzem - dostałam reprymende), wg Pani doktor insulina po 2h od wypicia glukozy na poziomie 244 (norma to Ok 40) to wyniki „niemal książkowe” ale jednak zaleca dalsze leczenie lekami które nie służą pacjentowi. Uważajcie i nie korzystajcie z usług!

Dwa lata temu miałam wizytę u p. Samborskiej w Enel-Med. Zwróciłam się o pomoc w trudnym momencie, przemęczona i zestresowana. Prosiłam o zwolnienie lekarskie na dzień-dwa, nie otrzymałam go. P. Samborska była nieempatyczna, niesympatyczna i sprawiła że poczułam się jeszcze gorzej. Zawsze powoływałam się na tę wizytę jako najgorszy kontakt z lekarzem. Po tych dwóch latach wybierałam z Enel-Med swoją dokumentację medyczną w której znajduje się opis wizyty napisany przez lekarza. To w jaki sposób p. Samoborska mnie opisała jest po prostu chamskie. Odradzam wizyty.