lekarz Agnieszka Tarka

1,2
1,6

To wszystko prawda Nie każdy nadaje się na lekarza Chyba nie lubi ludzi, ta pani doktór Kiedyś była inna, ale zmieniła się na gorsze Jest kierowniczką na ul Krzywe Koło i jeszcze gdzieś Zarabia

To wszystko prawda
Nie każdy nadaje się na lekarza
Chyba nie lubi ludzi, ta pani doktór
Kiedyś była inna, ale zmieniła się na gorsze
Jest kierowniczką na ul Krzywe Koło i jeszcze gdzieś
Zarabia

TRAGICZNA LEKARKA, wszystkie negatywne cechy lekarza i osoby, brak empatii, znużona mina, wypisanie leków i niewytłumaczenie co mi dolega, jestem pacjentką, która chce znać działanie leków i powód dla którego sa wypisywane, przy każdym moim pytaniu czułam jak irytacja lekarki rośnie, wizyta przebiegła w atmosferze stresu, zamiast uspokoić i poinformować mnie ja starałam dopasować się do nastroju, dodatkowo nie zostały uwzględnione informacje o tym jakie leki posiadam w domu i wypisała mi inne na recepcie. Takie osoby nie powinny wykonywać swojego zawodu. Pani Agnieszko, mam nadzieję że to Pani przeczyta, lekarz jest dla pacjentów, a pacjenci czują się przy Pani źle.

Absolutny brak empatii i zainteresowania problemami pacjenta. Pretensja i obrażona mina. Ogromna łaska jesli poprosi sie o 1 dzien zwolnienia bo nie mozna sie z bolu ruszac. Nie polecam.

Nie polecam.

Całkowicie zgadzam się z opinią powyżej. Nigdy nie spotkałam się z tak lekceważącym podejściem. Zostałam potraktowana jak intruz, dostałam zalecenia z kosmosu, które okazały się całkowicie nieadekwatne do mojej sytuacji.

Lekarka zupełnie pozbawiona empatii, z lekceważącym podejściem do pacjenta. Na "dzień dobry" z obrażoną miną i pretensją, że pacjent ośmiela jej się zawracać głowę i zadawać pytania. Nie polecam.