lekarz Agnieszka Tarka

Internista

Absolutny brak empatii i zainteresowania problemami pacjenta. Pretensja i obrażona mina. Ogromna łaska jesli poprosi sie o 1 dzien zwolnienia bo nie mozna sie z bolu ruszac. Nie polecam.

Nie polecam.

Całkowicie zgadzam się z opinią powyżej. Nigdy nie spotkałam się z tak lekceważącym podejściem. Zostałam potraktowana jak intruz, dostałam zalecenia z kosmosu, które okazały się całkowicie nieadekwatne do mojej sytuacji.

Lekarka zupełnie pozbawiona empatii, z lekceważącym podejściem do pacjenta. Na "dzień dobry" z obrażoną miną i pretensją, że pacjent ośmiela jej się zawracać głowę i zadawać pytania. Nie polecam.