lekarz Agnieszka Tomorowicz

Psychiatra

Kobieta z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Wszystko tłumaczy. Daje wskazówki,opinie do szkoły jak pracować z dzieckiem.Polecam

Ciepła, pomocna ,życzliwa osoba . Bardzo dobry lekarz. Jak najbardziej polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń

Nie polecam tej Pani rodzicom dzieci ,którym zależy na prawidłowym funkcjonowaniu takich bzdur za takie pieniądze jeszcze nigdy nie słyszałam nie zapoznaje się z dokumentami dziecko 5l na wizycie 10minut z podejrzeniem Aspargera wychodzi z ryzykiem niedostosowania społecznego i ADHD . Dla mnie jest nie wybaczalne i nie moralne brać pieniądze za tak lekceważące traktowanie pacjenta

Polecam panią , najlepsza lekarka ma.podejscie do pacjenta i stara sie pacjentowi pomóc , polecam z czystym.sumieniem

Szczerze, nie polecam !!! Książkowe, szablonowe podejście do małego człowieka, bez zrozumienia, że każdy jest inny, bez empatii... Po spotkaniach myślę, że psychiatria jako "nauka" bardzo mało wie o procesach, które decydują o naszym zdrowiu psychicznym, nie ma pojęcia co ludzie mają w głowach...

Pani doktor jest rzeczowa, prosto tłumaczy co się dzieje z dzieckiem i co trzeba zrobić. Widać że durzo wie i chce pomóc. Polecam.......

Pani doktor jako jedyna oddzwoniła kiedy szukaliśmy pomocy. Lekarka bardzo miła i pomocna.Córka bardzo zadowolona. Polecam

Polecam z całego serca za fachową poradę i dobry kontakt......................................... .

Kobieta bardzo niemiła, odczuwalna brak zainteresowania dzieckiem. Dziecko z problemem komunikacji pozostawało stawiane pod mur. dodatkowo Pani poprosiła dziecko 5 letnie o wstanie i wyciągnięcie rąk przed siebie po 5 min spotkania, córka nie ciała tego zrobić po czym Pani psychiatra powiedziała, że jak tego nie zrobi to nie wyjdzie z gabinetu! Szkoda czasu na takich specjalistów.