Filtruj terminy

Psychiatra Białystok

Centrum Zdrowia Psycicznego
Leszczynowa Białystok
Białystok

Warto polecić,pani dr kompetentna, miła wzbudza zaufanie skuteczna w leczeniu
Kto do niej trafi jest zadowolony i przy niej zostaje.POLECAM
Opinia dodana przez: mirosława

Sienkiewicza 79a lok. 302
15-003 Białystok

Zdecydowanie polecam! Sam poszłem z polecenia i nie zaluję.

Gabinet Psychiatryczny D. Napiórkowska-Łaguna
Warszawska 34, lok. 1 (IIIp.)
Białystok

Cudowna ,wspaniała,profesjonalna Pani doktor.Nigdy wześniej nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta w ramach refundowanej wizyty, a nie prywatnej.Dużo zdrowia Pani doktor i wytrwałości.Wdzięczna pacjentka Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

ulica Niedźwiedzia 69/110
15-531 Białystok

Z całego serca polecam i dziękuję Pani Doktor za wreszcie trafnie postawioną synowi diagnozę.Od prawie roku syn jest pacjentem Pani Doktor wcześniej był przez 5lat pacjentem innego lekarza.Już nie czuję się sama sobie pozostawiona z problemem.Kiedy trzeba dotrzec do dziecka siada obok Niego na podłodze i rozmawia,rozmawia.Nigdy nie widziałam spoglądania na zegarek i obojętnie,czy jest to wizyta prywatna czy na fundusz zawsze jest sobą.Dużo zdrowia Pani Doktor .Dziękuję,że nie zlekceważyła ...
Opinia dodana przez: Joanna

Ośrodek Psychoterapii Medycznej
K.Ciołkowskiego 49
15-264 Białystok

Polecam. Miła, kompetentna osoba. Wizyta trwała godzinę. Rozpoczynam leczenie, dostałem lek , czekam na rezultaty.
Opinia dodana przez: Tomasz

Klinika Psychiatrii AM w Bialymstoku

Białystok

Ludziska nie wypisujcie głupot.Nie oceniajcie człowieka na podstawie zasłyszanej opinii.A co gorsze nie wymyślajcie ich sami.
Leczę się u P.Profesora kilka miesięcy.Powoli wracam do życia i jestem wdzięczna za to że mamy takiego SPECJALISTĘ.
A do tego wspaniały i wyrozumiały człowiek. Dziękuję
Opinia dodana przez: Renata N

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Grażyna Misztalewska
al. Piłsudskiego 6
15-161 Białystok

Bardzo dobry lekarz. Naprawde mozna sie wyrzalic ze wszytskiego, nie dość że wyslucha (co rzadko sie zdarza u psychiatry) To doradzi. Nie trzeba za duzo narzekac i sie uzalać nad sobą, to naparwde można sie dobrze dogadać. Nikt nie lubi sluchac jak mi zle jak mi nie dobrze, nie chce żyć. To idz do szpitala!
Opinia dodana przez: niewazne

Sienkiewicza 2/4
Białystok

zdecydowanie godny polecenia, można mu zaufać, przede wszystkich dba o dobro pacjenta

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok

Najgorszy psychiatra w Białymstoku.Niezrównoważona psychicznie,nie potrafi dobrać leku,zdiagnozować poprawnie choroby.źle traktuje pacjentów,jak śmieci.Nie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Sienkiewicza 2/4