Filtruj terminy

lekarz Grażyna Misztalewska

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Grażyna Misztalewska
al. Piłsudskiego 6
15-161 Białystok

Nie polecam tej lekarki z dwóch powodów. W czasie terapii zgłaszałam pani doktor kilkukrotnie, że czuje się osłabiona, wręcz bez siły na codzienne życie, ale nie z przyczyn choroby, którą próbowano mi wmówić ... Czułam się na tyle źle, że zaczęłam podejmować własne próby dowiedzenia się, co mi jest skoro lekarka to bagatelizowała, zwalając winę na moją chorobę i leki które muszę obowiązkowo brać z tego powodu. Poszłam do lekarza ...
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Teresa Gołaś-Sidun

ulica Niedźwiedzia 69/110
15-531 Białystok

Z całego serca polecam i dziękuję Pani Doktor za wreszcie trafnie postawioną synowi diagnozę.Od prawie roku syn jest pacjentem Pani Doktor wcześniej był przez 5lat pacjentem innego lekarza.Już nie czuję się sama sobie pozostawiona z problemem.Kiedy trzeba dotrzec do dziecka siada obok Niego na podłodze i rozmawia,rozmawia.Nigdy nie widziałam spoglądania na zegarek i obojętnie,czy jest to wizyta prywatna czy na fundusz zawsze jest sobą.Dużo zdrowia Pani Doktor .Dziękuję,że nie zlekceważyła ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Dorota Napiórkowska-Łaguna

Gabinet Psychiatryczny D. Napiórkowska-Łaguna
Warszawska 34, lok. 1 (IIIp.)
Białystok

Świetny lekarz, wszystko tłumaczy, nie ocenia, nie "goni" bo następny pacjent stoi za drzwiami. Mimo pierwszych oporów przed lekarzem tej specjalności, w razie potrzeby polecam, warto.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Czernikiewicz

Klinika Psychiatrii AM w Bialymstoku

Białystok

Ludziska nie wypisujcie głupot.Nie oceniajcie człowieka na podstawie zasłyszanej opinii.A co gorsze nie wymyślajcie ich sami.
Leczę się u P.Profesora kilka miesięcy.Powoli wracam do życia i jestem wdzięczna za to że mamy takiego SPECJALISTĘ.
A do tego wspaniały i wyrozumiały człowiek. Dziękuję
Opinia dodana przez: Renata N

dr n. med. Jerzy Karczewski

Sienkiewicza 2/4
Białystok

zdecydowanie godny polecenia, można mu zaufać, przede wszystkich dba o dobro pacjenta

lekarz Katarzyna Snarska

Ośrodek Psychoterapii Medycznej
K.Ciołkowskiego 49
15-264 Białystok

Polecam. Miła, kompetentna osoba. Wizyta trwała godzinę. Rozpoczynam leczenie, dostałem lek , czekam na rezultaty.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Małgorzata Dec-Arciuch

Sienkiewicza 79a lok. 302
15-003 Białystok

Chcę wiedzieć, gdzie więcej opinii o lekarce w tym moja? Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na płeć. Chyba, że czegoś nie wiem i to pan jest. Jak ja pomyliłam, to na czerwono popraw błędy. Oczekuję tego samego.
Czytałam pozytywne i negatywne opinie. Było ich więcej.
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Aleksandra Wojtulewska-Supron

Psychiatra

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok

Najgorszy psychiatra w Białymstoku.Niezrównoważona psychicznie,nie potrafi dobrać leku,zdiagnozować poprawnie choroby.źle traktuje pacjentów,jak śmieci.Nie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Edyta Sapieżko

Centrum Zdrowia Psycicznego
Leszczynowa Białystok
Białystok

Odradzam… Pani psycholog ma problemy sama ze sobą, nie jest godna zaufania. Nie polecam!!!!!Najpierw powinna wyleczyć swoje uzależnienia a potem pomagać innym
Opinia dodana przez: Xzy

Psychiatrzy w Białymstoku