dr Agnieszka Turlińska

Wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne w leczeniu niemowląt, noworodków i dzieci starszych.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
- Absolwentka II ...

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
- Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1986-1992)
- Staż podyplomowy w Szpitalu Śródmiejskim

Miejsca pracy :
- 1996 -2001: Oddział Noworodkowy i przychodnia MSWiA
- od 2001 – dotychczas Oddział Patologii Noworodka i Niemowlęcia Szpitala im prof.Bogdanowicza

Mogę tylko potwierdzić poniższe wpisy..długo szukałam dobrego pediatry aż w końcu natrafiłam na dr Turlińską..pełen profesjonalizm, zawsze trafne diagnozy, niezwykle miła kobieta a moje dziewczynki ją uwielbiają..z czystym sumieniem mogę polecić Pani doktor!!!

Przede wszystkim dobry człowiek, lekarz wspaniały. Pomogła nam już kilka razy w trudnych chwilach. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nie znam drugiego takiego pediatry, a wiadomo dzieci to nasze najukochańsze skarby!

Fantastyczny lekarz. Zawsze trafna diagnoza, nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby. Lekarz bardzo doświadczony, jestem mamą dwóch małych córwczek i dopiero Pani dr pomogła nam zwalczyć ciągłe nawracjaące infekcje u młodszej córki. Bardzo polecam.

Lekarz pediatra, o jakim marzą rodzice. Nigdy się nie myli. Posiada długą praktykę szpitalną (Niekłańska). Gdyby nie dystans do przychodni nie korzystalibyśmy z usług innych lekarzy. Niestety, często weryfikujemy z pomocą Pani dr błędne diagnozy innych lekarzy. Po każdej wizycie wasze wątpliwości zostaną rozwiane a obawy znikną :)