lek. dent. Agnieszka Urbańska

3,9
3,9

Dr. Urbańska jest nieprofesjonalna, niekompetentna i arogancka, nie powinna pracować w tym zawodzie. Mój mąż, cudzoziemiec, trafił do dr. Urbańskiej przypadkiem ponieważ dwie dentystki do których normalnie chodzi, dr. Żak i dr. Homaj, nie miały wolnych terminów. Podczas wizyty mąż dowiedział się, że powinien mieć wykonane czyszczenie zębów ale że dr. Urbańska się tego nie podejmie bo jest lekarzem a od tego są asystentki. Zarówno dr. Żak jak i dr. Homaj wielokrotnie czyściły zęby mężowi, mnie i całej mojej rodzinie, jednak dla dr Urbańskiej to zbyt niepoważne zadanie. W zw. ...

Mój mąż, cudzoziemiec, trafił do dr. Urbańskiej przypadkiem ponieważ dwie dentystki do których normalnie chodzi, dr. Żak i dr. Homaj, nie miały wolnych terminów. Podczas wizyty mąż dowiedział się, że powinien mieć wykonane czyszczenie zębów ale że dr. Urbańska się tego nie podejmie bo jest lekarzem a od tego są asystentki. Zarówno dr. Żak jak i dr. Homaj wielokrotnie czyściły zęby mężowi, mnie i całej mojej rodzinie, jednak dla dr Urbańskiej to zbyt niepoważne zadanie. W zw. z tym dr. Urbańska uznała, że mąż powinien mieć usuniętą ósemkę. Ponieważ inny dentysta powiedział to już kiedyś mężowi, ten zgodził się. Dr. Urbańska usuwała ząb ponad 20 minut, w pewnym momencie ząb się złamał. Wtedy dr. Urbańska poszła skonsultować się z innymi lekarzami, jednak na pytania męża co się dzieje odpowiadała, że wszystko ok. Zrobiono mu kilka zdjęć, jednak nikt z załogi ani razu nie odpowiedział mężowi na pytanie co się stało. W tym czasie dr. Urbańska chichotała z kolegami i wielokrotnie powtórzyła im, że (mąż) ’nie rozumie’ (co akurat zrozumiał), stąd wniosek, że można go traktować jakkolwiek.

Ponieważ dr. Urbańska nie była w stanie naprawić co schrzaniła więc stwierdziła, że mąż musi się udać do innego oddziału DentaMedu (Na Zjeździe, 25 min. piechotą), gdzie chirurg skończy co ona zaczęła. W tym momencie mąż wpadł w szał więc dr Urbańska zawiozła go samochodem na miejsce, gdzie oboje czekali na dr. Szloska, chirurga i przełożonego dr. Urbańskiej. Ten usuwał ząb kolejne 20 minut. Na koniec dr. Urbańska krzyknęła mężowi ponad 400 zl rachunku, kiedy znowu dostał szału, poszła negocjować z przełożonym, który jednak się nie pokazał. W żadnym momencie ani dr. Urbańska ani dr. Szlosek nie przeprosili męża za to co się stało. Ostatecznie mąż dostał zniżkę ale od dr. Urbańskiej będzie się trzymać z daleka.

Bardzo polecam dr. Urbańską. Pojawiłam się u niej z ogromnym bólem zęba. Okazało się, że konieczne jest leczenie kanałowe pod mikroskopem. Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo swojego czasu, leczenie zostało wykonane bardzo dokładnie. Myślałam, że tego zęba nie da się uratować- a jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam!

Jeśli ktoś chce się zrazić do dentysty, to jak najbardziej polecam Panią dr Urbańską. Już od samego początku wizyty pani doktor była po prostu niemiła, rzucała bardzo nieprzyjemne komentarze, jakby wręcz brzydziła się tego, co ma do zrobienia. Znieczulenia również nie potrafiła dobrze podać - z bólu leciały mi łzy, na które pani doktor Urbańska nie reagowała bo ''przecież podaje powoli''. Pani doktor podała je w złym miejscu, zdrętwiało mi wszystko dookoła plombowanego zęba oprócz niego, co skutkowało tym, że zwykłe plombowanie było bolesne i trwało ponad 40 minut. Potem było tylko gorzej: w miejscach kłutych przez Panią Urbańską wyszły mi bolesne afty, które musiałam konsultować z innym stomatologiem (stwierdził, że tak źle podanego znieczulenia jeszcze nigdy nie widział). W efekcie przez tydzień nie mogłam nic jeść i miałam spuchnięty policzek. Zaznaczę, że plombując drugiego zęba już u innego stomatologa trwało to 15 minut i było całkowicie bezbolesne, przy czym po wizycie u Pani doktor Urbańskiej byłam pewna, że do dentysty już więcej nie pójdę.

Trafiłam do Pani doktor przez czysty przypadek ale nie żałuję. Poleciła mi ją moja dentystka które jest na urlopie. Miałam nagły wypadek, okazało się że wypadła mi plomba i trzeba było natychmiast zadziałać. Tak też się stało. Pani doktor ogarnęła sytuację, zrobiła zęba starannie, bezboleśnie. Do tego jest życzliwa i cierpliwa.

Pani doktor bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy. Pod plombą zrobiła mi się sporej wielkości dziura więc trzeba było działać szybko. Przypadek został szczegółowo omówiony, do tego pani doktor była bardzo uprzejma i z góry poinformowała mnie o przebiegu i kosztach leczenia.Dziękuję!

Zgłosiłam się do dr Urbańskiej bo słyszałam że jest świetnym specjalistą. Musiałam mieć leczenie kanałowe, dość skomplikowane. Pani doktor przeprowadziłam mikroskopowe leczenie kanałowe. Cały zabieg był bezbolesny. Pani doktor to rewelacyjna dentystka!

Lekarka z powolania. Lubi to co robi i lubi ludzi a to w pracy lekarza bardzo wazne. Ukruszony zab naprawiony, wyglada jakbym nigdy nie iala zadnego wypadku. Sprawnie i w komfortowych warunkach!

Świetna lekarka. Bardzo empatyczna i wrazliwa na sugestie pacjenta. Dostalam kontakt do kliniki od kolegi z pracy, który bardzo sobienia doktor. Nie zawiodłam się. Doktor zrobila mi scaling i piaskowanie. Polecam serdecznie!

Już dawno robiłam po zabiegu leczenia kanałowego korony u dr. Urbańskiej i jestem bardzo zadowolona. Korony założone szybko, wyglądają jak prawdziwe zęby i służą jak należy. Polecam za kompetentność i profesjonalizm!

Lekarka jest rzeczowa, konkretna i merytoryczna a mi najbardziej zalezy na takich cechach u osoby ktorej powierzam moje zdrowie. Polecam pania doktor. Czułam się bezpiecznie w jej rękach.