lek. dent. Agnieszka Urbańska

Bardzo polecam dr. Urbańską. Pojawiłam się u niej z ogromnym bólem zęba. Okazało się, że konieczne jest leczenie kanałowe pod mikroskopem. Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo swojego czasu, leczenie zostało wykonane bardzo dokładnie. Myślałam, że tego zęba nie da się uratować- a jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam!

Jeśli ktoś chce się zrazić do dentysty, to jak najbardziej polecam Panią dr Urbańską. Już od samego początku wizyty pani doktor była po prostu niemiła, rzucała bardzo nieprzyjemne komentarze, jakby wręcz brzydziła się tego, co ma do zrobienia. Znieczulenia również nie potrafiła dobrze podać - z bólu leciały mi łzy, na które pani doktor Urbańska nie reagowała bo ''przecież podaje powoli''. Pani doktor podała je w złym miejscu, zdrętwiało mi wszystko dookoła plombowanego zęba oprócz niego, co skutkowało tym, że zwykłe plombowanie było bolesne i trwało ponad 40 minut. Potem było tylko gorzej: w miejscach kłutych przez Panią Urbańską wyszły mi bolesne afty, które musiałam konsultować z innym stomatologiem (stwierdził, że tak źle podanego znieczulenia jeszcze nigdy nie widział). W efekcie przez tydzień nie mogłam nic jeść i miałam spuchnięty policzek. Zaznaczę, że plombując drugiego zęba już u innego stomatologa trwało to 15 minut i było całkowicie bezbolesne, przy czym po wizycie u Pani doktor Urbańskiej byłam pewna, że do dentysty już więcej nie pójdę.

Trafiłam do Pani doktor przez czysty przypadek ale nie żałuję. Poleciła mi ją moja dentystka które jest na urlopie. Miałam nagły wypadek, okazało się że wypadła mi plomba i trzeba było natychmiast zadziałać. Tak też się stało. Pani doktor ogarnęła sytuację, zrobiła zęba starannie, bezboleśnie. Do tego jest życzliwa i cierpliwa.

Pani Agnieszka, to niczym los na loterii... fachowość, erudycja, indywidualne podejście do pacjenta, posiada dużo empatii- co również nie bez znaczenia. Polecam.

Pani doktor bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy. Pod plombą zrobiła mi się sporej wielkości dziura więc trzeba było działać szybko. Przypadek został szczegółowo omówiony, do tego pani doktor była bardzo uprzejma i z góry poinformowała mnie o przebiegu i kosztach leczenia.Dziękuję!

Świetna lekarka. Bardzo empatyczna i wrazliwa na sugestie pacjenta. Dostalam kontakt do kliniki od kolegi z pracy, który bardzo sobienia doktor. Nie zawiodłam się. Doktor zrobila mi scaling i piaskowanie. Polecam serdecznie!

Zgłosiłam się do dr Urbańskiej bo słyszałam że jest świetnym specjalistą. Musiałam mieć leczenie kanałowe, dość skomplikowane. Pani doktor przeprowadziłam mikroskopowe leczenie kanałowe. Cały zabieg był bezbolesny. Pani doktor to rewelacyjna dentystka!

Lekarka z powolania. Lubi to co robi i lubi ludzi a to w pracy lekarza bardzo wazne. Ukruszony zab naprawiony, wyglada jakbym nigdy nie iala zadnego wypadku. Sprawnie i w komfortowych warunkach!

Już dawno robiłam po zabiegu leczenia kanałowego korony u dr. Urbańskiej i jestem bardzo zadowolona. Korony założone szybko, wyglądają jak prawdziwe zęby i służą jak należy. Polecam za kompetentność i profesjonalizm!

Lekarka jest rzeczowa, konkretna i merytoryczna a mi najbardziej zalezy na takich cechach u osoby ktorej powierzam moje zdrowie. Polecam pania doktor. Czułam się bezpiecznie w jej rękach.