lek. dent. Agnieszka Urbańska

Pani Agnieszka, to niczym los na loterii... fachowość, erudycja, indywidualne podejście do pacjenta, posiada dużo empatii- co również nie bez znaczenia. Polecam.

Zgłosiłam się do dr Urbańskiej bo słyszałam że jest świetnym specjalistą. Musiałam mieć leczenie kanałowe, dość skomplikowane. Pani doktor przeprowadziłam mikroskopowe leczenie kanałowe. Cały zabieg był bezbolesny. Pani doktor to rewelacyjna dentystka!

Lekarka jest rzeczowa, konkretna i merytoryczna a mi najbardziej zalezy na takich cechach u osoby ktorej powierzam moje zdrowie. Polecam pania doktor. Czułam się bezpiecznie w jej rękach.

Lekarka z powolania. Lubi to co robi i lubi ludzi a to w pracy lekarza bardzo wazne. Ukruszony zab naprawiony, wyglada jakbym nigdy nie iala zadnego wypadku. Sprawnie i w komfortowych warunkach!

Świetna lekarka. Bardzo empatyczna i wrazliwa na sugestie pacjenta. Dostalam kontakt do kliniki od kolegi z pracy, który bardzo sobienia doktor. Nie zawiodłam się. Doktor zrobila mi scaling i piaskowanie. Polecam serdecznie!

Pani doktor bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy. Pod plombą zrobiła mi się sporej wielkości dziura więc trzeba było działać szybko. Przypadek został szczegółowo omówiony, do tego pani doktor była bardzo uprzejma i z góry poinformowała mnie o przebiegu i kosztach leczenia.Dziękuję!

Trafiłam do Pani doktor przez czysty przypadek ale nie żałuję. Poleciła mi ją moja dentystka które jest na urlopie. Miałam nagły wypadek, okazało się że wypadła mi plomba i trzeba było natychmiast zadziałać. Tak też się stało. Pani doktor ogarnęła sytuację, zrobiła zęba starannie, bezboleśnie. Do tego jest życzliwa i cierpliwa.

Od jakiegoś czasu leczę swoje zęby u p. Urbańskiej i jestem bardzo zadowolony z wizyt. Dr Urbańska jest bardzo dokładnym stomatologiem.

Od lat leczę zęby u dr. Urbańskiej, jestem bardzo zadowolona z wizyt. Zawsze p. doktor pyta o wszystkie dolegliwości i dobiera najlepszy sposób leczenia.

Już dawno robiłam po zabiegu leczenia kanałowego korony u dr. Urbańskiej i jestem bardzo zadowolona. Korony założone szybko, wyglądają jak prawdziwe zęby i służą jak należy. Polecam za kompetentność i profesjonalizm!