lek. dent. Agnieszka Urbańska

Bardzo polecam dr. Urbańską. Pojawiłam się u niej z ogromnym bólem zęba. Okazało się, że konieczne jest leczenie kanałowe pod mikroskopem. Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo swojego czasu, leczenie zostało wykonane bardzo dokładnie. Myślałam, że tego zęba nie da się uratować- a jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam!

Witam, bardzo dobry lekarz, konkret, fachowość, bardzo dobry kontakt z pacjentem,kompleksowe podejście ,polecam.Piotr

Jeśli ktoś chce się zrazić do dentysty, to jak najbardziej polecam Panią dr Urbańską. Już od samego początku wizyty pani doktor była po prostu niemiła, rzucała bardzo nieprzyjemne komentarze, jakby wręcz brzydziła się tego, co ma do zrobienia. Znieczulenia również nie potrafiła dobrze podać - z bólu leciały mi łzy, na które pani doktor Urbańska nie reagowała bo ''przecież podaje powoli''. Pani doktor podała je w złym miejscu, zdrętwiało mi wszystko dookoła plombowanego zęba oprócz niego, co skutkowało tym, że zwykłe plombowanie było bolesne i trwało ponad 40 minut. Potem było tylko gorzej: w miejscach kłutych przez Panią Urbańską wyszły mi bolesne afty, które musiałam konsultować z innym stomatologiem (stwierdził, że tak źle podanego znieczulenia jeszcze nigdy nie widział). W efekcie przez tydzień nie mogłam nic jeść i miałam spuchnięty policzek. Zaznaczę, że plombując drugiego zęba już u innego stomatologa trwało to 15 minut i było całkowicie bezbolesne, przy czym po wizycie u Pani doktor Urbańskiej byłam pewna, że do dentysty już więcej nie pójdę.

Zdecydowanie nie polecam. Pani Doktor uparła się, że wyrwie mi zęba i trwało to dokładnie 2,5 godziny w dodatku nie radząc sobie nie poprosiła nikogo o pomoc. Opinia jest prawdziwa