lekarz Agnieszka Wąsowska

1,7
1,8
1,7
1,9

Pani doktor notorycznie spóźnia się na wizyty jest roztrzepana. "nie dotyka sie do pacjenta." przepisuje recepty i do widzenia

przepisuje recepty i do widzenia

To nie jest lekarz, tylko pseudolekarz. Byłam u niej w Attis jeden raz w ramach NFZ i to był pierwszy i ostatni. Nie zbadała mnie, w ciągu 5-ciu może 6-ciu minut zadała kilka pytać czy rodziłam itp. i na tym jej ciekawość o nowej pacjentce się skończyła. W między czasie odebrała 2 telefony prywatne. Nie zleciła szczegółowych badań, chociaż przyszłam z problemem, o którym chciałam opowiedzieć. Powiedziała: "Dobra tam, bez takich". Ona nie ma nic do zaoferowania pacjentkom. Poza tym nie słucha, nie reaguje. Dopiero kiedy powiedziałam jaki wykonuje zawód i że jest to wszystko bardzo ważne żeby poznała mnie jako pacjentkę, jakby się wzdrygnęła. Piszę szczerze, a z tego co przeczytałam to widać, że ona ma taki styl. Odradzam spotkań z tą babą.

Pani doktor ma fazy,byłam u niej 4 razy i 2 razy była miła 2 nie.Nie zleca badań więc robiłam je sama biopsja 250 zł przeciwciała 70,zrobiła mi usg na którym był widoczny guz i uparła sie na operację nie robiąc mi powtórnego usg po 5 m-cach leczenia,stwierdziła ten guz rósł pani latami i nie ma potrzeby robić usg bo nic się przez ten czas nie zmieniło ,inny endokrynolog(prywatnie 2 wizyty po150 zł)zdiagnozował mi inną chorobę,zlecił usg które zrobiłam prywatnie 120 zł i okazało się że guza nie ma.Podsumowując,leczenie u Pani ...

przeciwciała 70,zrobiła mi usg na którym był widoczny guz i uparła sie na operację nie robiąc mi powtórnego usg po 5 m-cach leczenia,stwierdziła ten guz rósł pani latami i nie ma potrzeby robić usg bo nic się przez ten czas nie zmieniło ,inny endokrynolog(prywatnie 2 wizyty po150 zł)zdiagnozował mi inną chorobę,zlecił usg które zrobiłam prywatnie 120 zł i okazało się że guza nie ma.Podsumowując,leczenie u Pani doktor kosztowało mnie dużo stresu a leczyć musiałam się gdzie indziej bo czułam się żle i zapłaciłam za to w sumie 740 zł.

PORAŻKA! pani DOKTOR powinna leczyć i badać ale nie ludzi. Przyjechałam z Angli żeby zrobić kompleksowe badania mając problemy zdrowotne. Umówiłam wizytę prywatną w Vita-Medica w Sulejówku mając nadzieję że płacąc będę przyjęta jak należy, ale nic bardziej mylnego. Robiłam badanie USG narządów wewnętrznych.Pani doktor była nieuprzejma, opryskliwa, gburowata, tak jak by pacjent był problem a to przecież dzięki niemu ma pracę i płacę. Wykonała badanie nie wyjaśniając zdiagnozowanych problemów, na moje pytania nie odpowiadała lub to że nie jest od tego. A niby od czego przecież jest lekarzem i ...

PORAŻKA! pani DOKTOR powinna leczyć i badać ale nie ludzi.
Robiłam badanie USG narządów wewnętrznych.Pani doktor była nieuprzejma, opryskliwa, gburowata, tak jak by pacjent był problem a to przecież dzięki niemu ma pracę i płacę. Wykonała badanie nie wyjaśniając zdiagnozowanych problemów, na moje pytania nie odpowiadała lub to że nie jest od tego. A niby od czego przecież jest lekarzem i powinna wyjaśnić problem zdrowia pacjenta. Jednym słowem omijać szerokim łukiem.

Opinie negatywne dotyczą chyba tylko zachowań pani doktor w przychodniach NFZ,bo w prywanej lecznicy (w takich też przacuje)myślę ,że jest uprzejma i życzliwa dla pacjenta ,który płaci 120 pln za poradę.Kasa zmienia zwykle oblicze doktora.Czyż nie? Lekarze miejcie się na baczności,bo kto z waszą niechęcią do pacjenta zetknął się w przychodniach publicznych,ten będzie ostożny by za wasze usługi zapłacić prywatnie !

Nie wywarła na mnie zbyt dobrego wrażenia! Wszystko w pośpiechu...zero uprzejmości... nie polecam

Pani doktor kompletnie nie zainteresowana zdrowie pacjenta. Sama zadaję pytania sama na nie odpowiada! Wprowadza panikę nie trafnie zdiagnozowała u mnie guz w tarczycy nie tłumaczy z czy się to wiąże tylko cały czas krzyczała (zresztą to jej chyba wychodzi najlepiej). zostałam skierowana na biopsie podczas której lekarza nie znalazł rzekomego guza. Stanowczo odradzam tę Panią doktor!!!!

Zdecydowanie nie polecam, pani doktor nie tłumaczy choroby ani metody leczenia, nie kieruje na odpowiednie badania, bagatelizuje chorobę.

Polecam Panią Doktor, jest osobą niezwykle symaptyczną a ponadto kompetentną. Nie bagatelizuje nawet najmniejszych objawów i odchyleń od normy, nie wyolbrzymiając przy tym problemu i nie wzbudzając u pacjenta paniki. Z gabinetu wyszłam nie z receptą na leki a ze zskierowaniem na dokładne badania, co jak wiadomo nie jest takie oczywiste w przypadku publicznych placówek. Pani Doktor skupia się nie tylko na jednym problemie, ale podchodzi do pacjenta kompleksowo, a leczenie dobiera nie tylko odpowiednio do dolegliwości ale też do wieku i trybu zycia pacjenta.