lek. dent. Agnieszka Wieczorek

Jesli jest pani lekarzem to nie wiedziala pani ze moze sie skonsultowac z kims innym na wlasna reke jak tak zalezalo pani na zdrowiu dziecka?

Pani doktor Agnieszka Wieczorek, ortodonta dziecięcy w Eurodental, wykazała się kompletnaą ignorancją w stosunku do swojego stałego pacjenta- mojego dziecka. Po dwóch latach regularnych wizyt, mając pełna świadomość jak szybko następują trudno odwracalne zmiany zgryzu, pani doktor zwodziła nas regularnie przekładając kolejne wizyty, tym samym próbując zatrzymać nas „klientów” przy sobie- nie dając żadnej alternatywy konsultacji u kolegów. Finalnie, po blisko 2 miesiącach czekania odwołała kluczowa wizytę, pozostawiając nas samym sobie. Kompletny brak organizacji, zainteresowania pacjentem- dzieckiem, kompletny brak profesjonalnego, etycznego podejścia do pacjenta. Sama będąc lekarz jestem mocno zniesmaczona ...

Kompletny brak organizacji, zainteresowania pacjentem- dzieckiem, kompletny brak profesjonalnego, etycznego podejścia do pacjenta. Sama będąc lekarz jestem mocno zniesmaczona zachowanie Pani doktor. Nie pozostaje mi nic innego jak ostrzec potencjalnych przyszłych pacjentów, rodziców przed Panią doktor Agnieszka Wieczorek.