lekarz Albin Zięba

Pediatra

Wypowiem się jako pacjent. U Doktora Zięby lęczę się od 15 lat. Niedawno jako bobas, teraz jako nastolatek, ale do 18 roku życia nadal dziecko. Zawsze przyjmował nas z uśmiechem, uprzejmością i nigdy nie naciągał na ,,ponowne przyjście do konsultacji''. Diagnoza zawsze była bardzo trafna. Stwierdzono u mnie wirusa opryszczki, który zaatakował oprócz ust nogi i ręce. Pan Doktor nie panikował, jednak kazał zachować ostrożność, gdyż o powadze tej choroby dowiedziałem się dopiero przy następnej wizycie. Ten człowiek ma wieloletnie doświadczenie, nie sieje niepotrzebnej paniki i nie zapisuje antybiotyku na wszystko. Poleca domowe sposoby a tabletki, które zapisuje nie są zbyt szkodliwe dla żołądka. Zgadzam się trochę z tą poczekalnią, jednak prawdziwym chamstwem jest nazywanie Tego Lekarza dziadem, który powinien przejść na emeryturę. Z dzieckiem, które jest tak bardzo chore od razu jedzie się do szpitala, a nie do Puszczykowa, skąd karetka zawiezie na jakieś zadupie.

Jednym słowem: P O L E C A M ! ! !

trafiłam do zięby tylko dlateko że moje malenstwo było chore a żaden inny lekarz nie miał możliwosci przyjecia nas rano.wogole ten jego śmieszny gabinet stary brudny nie jest przystosowany do małych pacjetow, radze zainwestować w remont.Badanie jednego dziecka trwa 45minut w tym czasie urządza on sobie pogaduchy z dzieciakami zupełnie nie na temat choroby plecie bzdury kto ile bomb rzucił w ameryce itp.a ja czekałam w tym ciasnym korytarzyku na przyjęcie mojego bardzo chorego dziecka z gorączką gdy po 2godz czekania spytałam czy długo jeszcze? doktor zachował się jak zwykły cham odmawiając mi zbadania dziecka.JESLI MIAŁBYS WIEDZE CZŁOWIEKU ZBADANIE JEDNEGO DZIECKA ZAJEŁO BY CI GÓRA 10MINUT TYLKO ŻE TWOJA WIEDZA SKONCZYŁA SIĘ 30 LAT TEMU.A MOJEMU CHRZESNIAKOWI KTÓRY MIAŁ ZAPALENIE OPON MÓZGOWYCH DZIECKO BYŁO PÓŁPRZYTOMNE ZAPISAŁ CZOPEK SKANDAL W SZPITALU BIEGIEM BRALI WIKTORA ZEBY GO RATOWAC,DZIECKO BYŁO UMIERAJACE TAKĄ WIEDZE MA DR zięba.PISZĘ TO WAM W MAŁYM SKRÓCIE NIE NARAZAJCIE SWOICH DZIECI.TEN LEKARZ JEST DO NICZEGO A PRZYSIĘGA HIPOKRATESA NIC DLA NIEGO NIE ZNACZY DAWNO JUZ DZIADZIA POWINIEN NA EMERYTURCE BYC I NIE NARAZAC ŻYCIA LUDZKIEGO ZA MARNE 50 ZŁ.ON SAM TWIERDZI ŻE DLATEGO BADA DZIECKO 45MIN ŻE TO DOKŁADNIE BZDURY I NIC WIĘCEJ.

Plusy- dokładność badania, skrupulatne wytłumaczenie przebiegu choroby i leczenia Minusy - poczekalnia , gabinet

Minusy - poczekalnia , gabinet

Widzi problemy kompleksowo, w długiej perspektywie, widzi dziecko i rodzinę nie tylko chorobę. Poza tym to człowiek z klasą.

dr. A. Ziebe poznalam na pierwszej wizycie, na ktorej bylam z moja dwutygodniowa coreczka i od tej pory nie wyobrazam sobie powierzyc zdrowia mojego dziecka nikomu innemu. Nie mam czasu na bledne diagnozy, nie narazam mojego dziecka na dodatkowy stres podczas choroby. Czerpie duzo z wiedzy od pana doktora. Naprawde warto czasem poczekac w ciasnej poczekalni, aby uslyszec konkretna i trafna diagnoze, a nie bladzic i szukac przyczyny kosztem malucha.

Potwierdzam poswięcony czas i trafność diagnoz doktora. Leczy dwojkę moich dzieci i stawia trafne diagnozy. Szkarltynę mojego syna zdiagnozował błyskawicznie, mimo że poprzedni lekarze nazwali to anginą. Antybityk tylko w razie konieczności, długofalowe podejście, troska o zdrowie moich dzieci odczuwalna. Jedyny mankament to mikro-poczekalnia i nieumawianie pacjentów na konkretną godzinę. Ostatnio czekaliśmy z dwójką moich dzieci wraz z trojgiem innych rodziców i ich chorych dzieci. Osiem osób na 4 metrach2. Potwierdzam poprzednie opinie że to wymaga zmiany. Warto wspomnieć o elastyczności i dostepnośći doktora, Przyjmuje zarówno rano jak i po ...

Jedyny mankament to mikro-poczekalnia i nieumawianie pacjentów na konkretną godzinę. Ostatnio czekaliśmy z dwójką moich dzieci wraz z trojgiem innych rodziców i ich chorych dzieci. Osiem osób na 4 metrach2. Potwierdzam poprzednie opinie że to wymaga zmiany. Warto wspomnieć o elastyczności i dostepnośći doktora, Przyjmuje zarówno rano jak i po południu nawet w soboty.

Od 10 lat moje dzieci sa pacjentami dr A. Zięby. W dobie : "szybko, szybko i następny" -wizyta w gabinecie Doktora jest jak wycieczka w przeszłość- ...Dziecko jest godnym szacunku Człowiekiem a Mama czy Tato - kompetentnym do tego ,by opowiedzieć mu o chorobie,jej źródle i metodach leczenia. Gabinet nie odstarsza dzieci- jest jak miły pokój, Doktor uśmiecha się,rozmawia z dziećmi, tłumaczy- co będzie robił,nie generuje niepotrzebnego stressu i pozwala się bawić...nawet słuchawkami....Diagnozy w naszych przypadkach- zawsze trafione.

Leczę syna od 7 lat u Pana Doktora. Jest on osobą starszą przez co miał do czynienia z wieloma chorobami, oraz sposobami radzenia z nimi. Jego wiek i doświadczenie jest dużym plusem. Doradza w kwestii szczepień, witamin, diety. W zasadzie można się do niego zwrócić z każdym problemem. Rzadko przepisuje antybiotyk. Zna skuteczne sposoby leczenia, o których wielu młodych lekarzy nie ma pojęcia. POLECAM BARDZO!

Lekarz z powołania. Bardzo rzetelny. Wspaniałe podejscie do małych pacjentów, których traktuje jak człowieka a nie płaczacego dzieciaka.

Świetny, kompetentny lekarz. Kompleksowo prowadzi wywiad, badając dziecko nie zadaje mu bólu, troszczy się o jego komfort psychiczny i fizyczny; dobry kontakt z dzieckiem i rodzicem.