lekarz Aleksander Błaszczyk

Psychiatra

"Wielki pan lekarz" był opryskliwy. Ferował niesprawiedliwe krzywdzące osądy doszukując się najniższych pobudek. Pozostał przy tym niewrażliwy na zgłaszane przeze mnie uwagi - "przecież ma Pan dobrze ustawione leki". Najwyraźniej jako pacjent nie mam prawa do własnego zdania a wszelkie odstępstwa od schematu były traktowane jak symulacja lub wyolbrzymianie. Pan doktor wykazał się brakiem empatii i przewrażliwieniem na swoim punkcie co wydawać by się mogło prędzej znaleźć u pacjenta niż lekarza/terapeuty. Współczuję podwładnym i przyszłym pacjentom. Nie polecam!

Zastanawiam się jakie stany chorobowe leczy pan doktor? Chyba tylko lekkie, albo pacjentów, którzy udają chorobę w zamian za ciepły kąt i posiłek. Życzę powodzenia...

Lekarz z powołania. Pragnie pomóc, a nie popisywać się swoją wiedzą. Można Mu zaufać. Cieszę się że trafiliśmy do pana doktora.

Korzystałam kilka razy z porad ocenianego Pana dra A.Błaszczyka i rezultat wizyt bel rewelacyjny.Niestety dzieli mnie jednak duża odległość i teraz nie korzystam z porad tego typu specjalisty,ale może dlatego ,że wystarczyło mi tylko kilka porad.

Bardzo dobry lekarz, ma dużą wiedzę, potrafi doradzić. Bardzo kompetentny. Polecam.

Bardzo dobry fachowiec.Polecam !!!!!Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego,jest kompetentny i wzbudza zaufanie.

To prawdziwy lekarz z powołania. Naprawdę chce pomóc pacjentowi i wie jak to zrobić. Wie jak podejść do problemu, jest bardzo przenikliwy. Naprawdę bardzo dobry specjalista.

Dobry specjalista.Wzbudza zaufania ,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.Uprzejmy .Więcej takich specjalistów w naszym kraju by się przydało.

Zero podejścia do pacjenta, nie tłumaczy i leczy tylko pogłebia przygnębienie.

Zero podejścia do pacjenta, nie tłumaczy i leczy tylko pogłebia przygnębienie.

Jest świetny. Polecam całym sercem. kasia

Jest świetny. Polecam całym sercem. kasia