lekarz Aleksander Błaszczyk

Psychiatra

Korzystałam kilka razy z porad ocenianego Pana dra A.Błaszczyka i rezultat wizyt bel rewelacyjny.Niestety dzieli mnie jednak duża odległość i teraz nie korzystam z porad tego typu specjalisty,ale może dlatego ,że wystarczyło mi tylko kilka porad.

Bardzo dobry lekarz, ma dużą wiedzę, potrafi doradzić. Bardzo kompetentny. Polecam.

To prawdziwy lekarz z powołania. Naprawdę chce pomóc pacjentowi i wie jak to zrobić. Wie jak podejść do problemu, jest bardzo przenikliwy. Naprawdę bardzo dobry specjalista.

Dobry specjalista.Wzbudza zaufania ,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.Uprzejmy .Więcej takich specjalistów w naszym kraju by się przydało.

Bardzo dobry fachowiec.Polecam !!!!!Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego,jest kompetentny i wzbudza zaufanie.

Jest świetny. Polecam całym sercem. kasia

Jest świetny. Polecam całym sercem. kasia

Pan jest młody, świeżo po specjalizacji. Do niedawna rezydent. Pełen dobrych chęci do niesienia pomocy. Niestety bardzo brakuje mu doświadczenia. Chodząc do niego sam musiałem się wcześniej diagnozować i wybierać dla siebie leki, a on je tylko przypisywał.

Przede wszystkim jestem pod wrażeniem wyjątkowej spostrzegawczości. Do tego wiedza i świetne podejście.

Zero podejścia do pacjenta, nie tłumaczy i leczy tylko pogłebia przygnębienie.

Zero podejścia do pacjenta, nie tłumaczy i leczy tylko pogłebia przygnębienie.