dr n. med. Aleksander Grigorjew

2,4
2,2

Nie znam lepszego lekarza. Kompetentny, troskliwy. Pacjent jest dla Niego najważniejszy.Indywidualne podejście .Kocha swoją pracę.Wykorzystuje swoje bogate doświadczenie i wkłada cząstkę serca.

Przywitał mnie słowami w pełni nocy " Jak Ci kur.a zjeba.i ...(rodzaj choroby) w ...(rodzaj placówki) to niech ci teraz może to skończą." Następnie przystapił do wykonania zabiegu BEZ ZNIECZULENIA mszcząc się jak na zwierzaku. Po tej miłej interwencji straciłem przytomność. Gdy odzyskiwałem ją usłyszałem słowa " Jaka ta kur.a jest spasiona, kto tego wieprza teraz poradzi..." Nie będę cytował już prawie nic więcej, bo jest to coś okropnego. Każdy może usłyszeć od niego tekst który rozbawia zwłaszcza osoby stojące obok i tak po kilku dniach leżenia w szpitalu słyszałem ...

Nie będę cytował już prawie nic więcej, bo jest to coś okropnego. Każdy może usłyszeć od niego tekst który rozbawia zwłaszcza osoby stojące obok i tak po kilku dniach leżenia w szpitalu słyszałem najlepszy tekst. Żona chorego (bez nogi, nie mówiący, leżący z odleżynowym materacem, srającym w pampersy) pyta JEGOMOŚCIA - jak się czuje mąż panie doktorze?
odpowiedź bardzo satysfakcjonująca - : Aleź proszę Pani mąż zdrowy jest jak koń, jutro do domu'

dla mnie to CHAM BEZ OZNAK CZŁOWIECZEŃSTWA i każdy się zgodzi ze mną jak go pozna. Może i fachowiec, może wie co robi, ale BESTIA bez współczucia, bez oznak człowieczeństwa.

Jeśli kiedykolwiek miałbym zachorować, a będę w pełni świadomy, pojadę do innego szpitala byleby nie trafić na tego RZEŹNIKA.
Przestrzegam wszystkich !!!!!