Chirurg Ogólny Włocławek

lekarz Daniel Zaborowski

odz.chirurgiczny

87-800 Włocławek

Nie podważam kwalifikacji i kompetencji zawodowych Pana Zaborowskiego, ale czytając te opinie trudno mi uwierzyć, że mogą być aż tak rozbierzne.
Nie oczekuję, żeby Pan Zaborowski był miły i miał pełne empatii podejście do pacjenta. Tych cech Pan Doktor Zaborowski nie posiada w sobie. Natomiast idąc do lekarza każdy z nas oczekuje, żeby lekarz miał wiedzę, kwalificacje, doświadczenie i umiejętności. Czy Pan Zaborowski posiada te cechy? Mam wątpliwości. Krótko ...
Opinia dodana przez: Ela

dr Bartosz Nowakowski

Chirurg ogólny, Ortopeda

ul. Wieniecka 43/15
87-800 Włocławek

Właśnie wróciłem z SOR. Lekarz kompetentny, bardzo zainteresowany, zlecił dodatkowe badania, choć mógł mieć w nosie, wybrać krew z kolana i odesłać do domu. Cała załoga pielegniarek uprzejma, uśmiechnięta i życzliwa. Tak samo jak panie technik od USG i tomografia. Przede mną była przyjmowana osoba pijana, śmierdząca. Byłem ciekaw jak zespół do niego podejście, ale był pełen profesjonalizm, zero traktowania z góry. Brawo!

dr n. med. Aleksander Grigorjew

Ośrodek Dializoterapii
Wieniecka 49
87-800 Włocławek

Dla mnie ten lekarz uratował życie szybka diagnostyka, profesjonalne postępowanie i konsultacja z Neurochirurgami dzięki temu żyję. Dziękuję
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Andrzej Kołodziej

Reja 13
Włocławek

Wygląda na to, że Pan zapomniał o przysiędze Hipokratesa, którą zapewne składał. Wszystkie negatywne opinie zasłużone w pełni, szkoda że nie czytałem ich przed wizytą. Trafiłem dzisiaj 24 listopada 2020 do gabinetu Reja 13. Pani o godzinie 14 umówiła mnie na godzinę 18. Pasuje, pełny pęcherz do USG. Jako, że skończyłem swój dyżur wcześniej poczekałem 3 godziny. Objawy ostry ból nerek/jądra szukanie prywatnie lekarza, bo covid. Po oczekiwaniu 1,40 h ...
Opinia dodana przez: Patryk Przybyszewski

dr Paweł Olszewski

Włocławek

Okropny lekarz...co do kompetencji nie wypowiem się ponieważ p.doktor nawet nie spojrzał w moją stronę.
Po wypadku w pracy trafiłam na Sor we Włocławku z urazem kolana( opuchlizna,ból nie do wytrzymania :-( ) Na zdjęcie Rtg musiałam dotrzeć sama( nie zaproponowano wózka,pomocy itp) po RTG zeszłam spowroten na dół i czekałam na p.doktora który wyczytał mnie po nazwisku do gabinetu.Nie patrząc na mnie tylko w stronę monitoru komputera stwierdził że ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Krzysztof Konopka

Włocławek

Wielkie podziękowania i ogromny szacunek za to co lekarz Krzysztof Konopka zrobił dla mojego taty a co za tym idzie dla mnie i całej mojej rodziny. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w karierze zawodowej. Dziękujemy!,
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wołodymir Matuła

Winiecka
87-800 Włocławek

Wspaniały lekarz, godny polecenia.
Kompetentny, rzeczowy, cierpliwy,
o wysokiej kulturze osobistej i wyjątkowo serdecznym, pełnym empatii stosunku do pacjenta. Według mnie, to po prostu dobry człowiek i lekarz z powołania. Gorąco dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalnie wykonaną operację mojej mamy, a także ciepłe słowa w trudnych dla mnie chwilach.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Artur Furmanek

Chirurg ogólny

Zakład Medyczny "DIAGMED plus"
Chopina 52
87-800 Włocławek

Nie moge za duzo powiedziec na temat doktora, ale palec zszyl mi dobrze. I jest przystojny.
Opinia dodana przez: kamam71

lekarz Adam Majczyński

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Bardzo miły lekarz. Świetny chirurg. Kontakt z pacjentem na najwyższym poziomie. Jestem wdzięczna za doskonale wykonany zabieg oraz za empatię wykazaną podczas każdej wizyty. Miałam szczęście, że będąc w poradni trafiłam na tak profesjonalnego lekarza. Dziękuję Panie Doktorze. Pozostała wdzięczność, chociaż ostatnia wizyta w szpitalu była kilkanaście lat temu.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Brycki

ul. Królewiecka 1A/16

Witam
Szczerze radze unikac Pana doktora ponieważ jest bardzo nie miły. Bardzo problemowy,ciągle ma jakieś nie miłe uwagi , Gbur i ciągle się spieszy. Paznokieć wycinał mi dosłownie 10 sekund , a kiedy wspomnialem ze chce kontynuowac leczenie wrastajacego paznikcia u podologa to powiedzial ze nic go to nie obchodzi. nie zdążyłem zapytać o zwolnienie lekarskie a kiedy poszedłem o nie prosić pochwalić powiedział ze za poźno . Bez pozdrowień
Opinia dodana przez: Bartosz

Chirurdzy ogólni w Włocławku