Chirurg Ogólny Włocławek

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Pan Doktor Radzisław Trzciński Jest Lekarzem Godnym Polecenia. Czuje wewnętrznie ,Że Szlachetny Pan Doktor to Bardzo Dobry Człowiek,który pomaga ludziom bezinteresownie. Z opinii innych pacjentów wiem,że Szlachetny Pan Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku Pan Doktor Jest Uprzejmy i z Troską traktuje każdego człowieka potrzebującego pomocy. Ja osobiście nie miałam Zaszczytu Poznać Pana Doktora ,ale jeżeli Człowiek Lekarz Specjalista ma tak długi staż pracy to Musi Być Wyjątkowym Człowiekiem Lekarzem Specjalistą.

Opinia dodana przez: Dorota

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Miły, empatyczny człowiek, świetny chirurg. Doktorze, raz jeszcze dziękuję bardzo za udaną operację i wspaniałą opiekę.

Opinia dodana przez: Marzena

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Lekarz bardzo kompetentny, godny polecenia i zaufania. Każdą wolną chwilę poświęca pacjentowi. Dobrze tłumaczy daną chorobę i jej leczenie.

Opinia dodana przez: Oliwia

Włocławek

Opinia dodana przez: Marzena

ul. Wieniecka 43/15
87-800 Włocławek

Świetny . konkretny i bezpośredni . Bardzo pomocny i wykazujący chęć w dolegliwości pacjenta . Mi osobiście pomógł a jak będzie dalej czas pokarze .

Opinia dodana przez: Monika

Winiecka
87-800 Włocławek

Wspaniały lekarz, godny polecenia.
Kompetentny, rzeczowy, cierpliwy,

Wspaniały lekarz, godny polecenia.
Kompetentny, rzeczowy, cierpliwy,
o wysokiej kulturze osobistej i wyjątkowo serdecznym, pełnym empatii stosunku do pacjenta. Według mnie, to po prostu dobry człowiek i lekarz z powołania. Gorąco dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalnie wykonaną operację mojej mamy, a także ciepłe słowa w trudnych dla mnie chwilach.

Opinia dodana przez: Halina

odz.chirurgiczny

87-800 Włocławek

Mega profesja, zaangażowanie i znajomość tematu. Bardzo dużo dyżuruje i dużo operuje trudne przypadki.Operował moją kuzynkę. Była skomplikowana operacja, wszystko super. Kuzynka w domu, czuje się dobrze, zadowolona, że trafiła na tak wspaniałą rękę chirurga. Polecam..

Opinia dodana przez: Barbara

ul. Jeżynowa 47
87-800 Włocławek

Dobry chirurg, solidnie wykonuje pracę na bloku. Jednak jego podejście po operacji wydaje się nieco infantylne, nie tłumaczy w pełni pacjentowi procesu leczenia ani podejmowanych działań. Poświęca mało czasu pacjentowi, trzeba go szukać aby dowiedzieć się czegoś więcej.

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Reja 13
Włocławek

Najlepszy lekarz jakiego znam. Super kontakt. Jestem bardzo zadowolona. Świetny chirurg. Nie poznałam jeszcze lekarza na tak świetnym poziomie. Bardzo miły i przyjemny. Można z nim porozmawiac. Wszystko wytłumaczy.

Opinia dodana przez: pacjentka

Zakład Medyczny "DIAGMED plus"
Chopina 52
87-800 Włocławek

Tak pełna profesjonalna obsługa pacjenta poprostu Lekarz z powołania i to wszystko na kase chorych polecam goraco