lekarz Krzysztof Konopka

Nie sposób przecenić wdzięczności, jaką czuję wobec Doktora Krzysztofa Konopki. To nie tylko znakomity fachowiec, ale także niezwykle serdeczny człowiek, który potrafił mnie przygotować do zabiegu z humorem i empatią. Jego sposób rozmowy z pacjentem sprawił, że czułem się jak rozmawiając z przyjacielem, a nie tylko jako kolejny pacjent. Zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego przebiegł bez żadnych powikłań, co jest zasługą nie tylko jego umiejętności, ale także troskliwej opieki całego personelu. Serdeczne dzięki za profesjonalizm i ludzkie podejście.

Dziękuję Panu Krzysztofowi Konopce, który nie tylko jest doskonałym fachowcem, ale również bardzo uprzejmym i otwartym człowiekiem. Zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego przeszedł sprawnie, a dzięki starannym działaniom personelu już w środę mogłem wrócić do domu, mimo że przyjęty zostałem w poniedziałek. Dziękuję

Dziękuję

świetny specjalista bardzo polecam,wspaniałe podejście do pacjenta,dziekuje za dobrze wyonana prace w stosunku do mojej osoby ,pod wodza pana doktora odzial chirurgi szpitala w rypinie dobrze dziala

Świetny fachowiec, tyle w temacie, usuwał mi żylaki z lewej nogi, profesjonalne podejście zarówno przed zabiegiem, informacje jak się przygotować do zabiegu osobiście nie poprzez kartkę z wypisaną instrukcją. Po zabiegu również wszelkie informacje od Pana Doktora.

Miły, empatyczny człowiek, świetny chirurg. Doktorze, raz jeszcze dziękuję bardzo za udaną operację i wspaniałą opiekę.

Pan dr.Konopka to naprawdę wspaniały lekarz z powołania, więcej takich lekarzy we Włocławku. Dziękuję za udaną operację.

Podziękowania dla Doktora za opiekę za cierpliwość przed i po operacji.Zawsze miał czas na rozmowę.Bardzo miły.Najlepszy Doktor we Włocławku!!POLECAM!!!

Lekarz informuje pacjenta o chorobie i procesie leczenia, widać że posiada wiedzę i umiejętności. Jest to jeden z lepszych lekarzy we Włocławku

Wiedza, kompetencje, umiejętności, cierpliwość, empatia, pracowitość, rzetelność, odpowiedzialność i wiele... , wiele podobnych przymiotników można wymieniać jakimi można określić tego lekarza. Z pełną odpowiedzialnością polecam a wiem co piszę. Pozdrawiam.

Profesjonalista , lekarz z powołania. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wspaniały człowiek !!! Dziękuję Panie doktorze...