lekarz Aleksander Jachniewicz

Kompletny świr. Nadaje się tylko na lekarza do Oświęcimia, żeby przeprowadzał eksperymenty na ludziach. Ciekawe, jakim prawem przepisuje silne leki psychotropowe bez konsultacji z neurologiem ??? Czyżby był wszechwiedzący ???. Po jego terapii pacjentka przez tydzień nie może dojść do siebie. Powinien mieć odebrane prawo wykonywania zawodu.

Bardzo dobry lekarz,doskonale za się też na kardiologii,polecam

Bardzo dobry lekarz,doskonale za się też na kardiologii,polecam

Polecam.Miły, grzeczny poswięca duzo czasu choremu

Polecam.Miły, grzeczny poswięca duzo czasu choremu

Profesjonalnie wykonał koronografię. W pierwszej dobie po zabiegu interesował się moim zdrowiem. Przyszedł osobiście,zapytał o samopoczucie a nie było to już w jego obowiązkach,tym bardziej że znajdowałem się pod okiem innego lekarza. Bez problemu i uprzejmie odpowiadał na zadawane pytania odnoście choroby i dolegliwości. Polecam.

Zapisuje dużo leków, często niepotrzemnych - w opinii innych lekarzy. Nie zwraca uwagi na uwagi pacjenta na działanie leków, a w szczególności skutki uboczne. Jest internistą, a leczy schorzenia kardiologiczne. Odradzam.

Zapisuje dużo leków, często niepotrzemnych - w opinii innych lekarzy.
Jest internistą, a leczy schorzenia kardiologiczne.
Odradzam.