Internista Kalisz

NZOZ "Centrum"
ulica Browarna 5
62-800 Kalisz

Pani doktor to -dociekliwy ,kompetentny,rzeczowy lekarz-miły ,sympatyczny człowiek ,który nie pozostawi pacjenta bez pomocy.Gdyby wszyscy tacy byli to pacjenci byliby zadowoleni z opieki medycznej.Ma zawsze mnóstwo pacjentów ale warto czekać,

NZSiPOZ "MEDYK"
Zagorzynek 34
62-800 Kalisz

Wspaniały, rzetelny specjalista! Bardzo długo i dokładnie bada. Kompleksowo podchodzi do zagadnienia, daje wyczerpujące zalecenia, stara się wytłumaczyć problem i wraz z z pacjentem zaplanować leczenie. Przy tym jest przemiła i bardzo skromna. Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy i polecam ją każdemu, kto podejrzewa u siebie problemy endokrynologiczne!

Opinia dodana przez: Anna

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Najwyższa ocena za kompetencje i super podejście do pacjenta. Pierwszy raz spotkałam tak
uprzejmego i przemiłego lekarza.

uprzejmego i przemiłego lekarza.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Aneta Muszyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia
Młynarska 16a
62-800 Kalisz

nie spotkałem tak milej i kompetentnej lekarki,bardzo dobrze rozpoznaje choroby i dzieli się wiedza jak ja leczyc jak unikac rzeczy, które jeszcze bardziej by się przyczynily do pogorszenia zdrowia

Kalisz

Bardzo dobre rady w leczeniu i sposób ich przekazania. Mam pełne zaufanie. Polecam

Przychodnia.
Majkowska 13a
62-800 Kalisz

Jeden z najwspanialszych lekarzy jakich znam . Nikomu nie życzę kontaktu ale jak już zajdzie konieczność to szczerze polecam

Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy
Godziesze Małe
62-872 Kalisz

To lekarz bardzo dociekliwy, dokładny, zleca badania, poświęca choremu czas, dużo pyta, cierpliwie słucha i dobiera skuteczne leczenie. Bardzo kulturalny człowiek przy tym, chorego traktuje z uwagą, bez pośpiechu. Polecam tego doktora.

Kalisz

Bardzo dobry specjalista, z doświadczeniem. Przy tym miła, życzliwa Pani doktor, słuchająca z uwagą. Taki lekarz "z powołania" i dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Godny polecenia.

ul. Dobrzecka 16 A/8
62-800 Kalisz

Dr.T.Kempa to wspaniały lekarz.Zawierzyłam moje zdrowie i jest OK.Dzięki Doktorowi wyszłam na prostą , a byłam w bardzo kiepskim stanie. Choruje RZS miałam dostosowane leczenie i teraz biorę tylko Metypred 4mg. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: GRAŻKA

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM L. PERZYNY

Kalisz

Bardzo dobry i miły lekarz z fachowym podejściem podchodzi do pacjenta wyraźnie i zrozumiale tłumaczy przebieg choroby
I dzięki temu lekarzowi mój
mąż żyje i choroba się cofa. Dziękuję.

I dzięki temu lekarzowi mój
mąż żyje i choroba się cofa. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Kinga