Internista Kalisz

NZOZ "Centrum"
ulica Browarna 5
62-800 Kalisz

Do lekarza w dniu dzisiejszym należę tydzień,przez ten tydzień i 3 wizyty muszę stwierdzić że lekarz super! Bardzo miła,spokojna i konkretna,wypyta o wszystko i jeśli nie jest pewna czegoś kieruje do specjalisty! Polecam gorąco tego lekarza,chociaż w obecnej chwili nie ma już miejsca do Pani doktor,ale jeśli ktoś będzie miał okazję nawet zawitać do Pani doktor to polecam!
Opinia dodana przez: Robert

NZSiPOZ "MEDYK"
Zagorzynek 34
62-800 Kalisz

Wspaniały, rzetelny specjalista! Bardzo długo i dokładnie bada. Kompleksowo podchodzi do zagadnienia, daje wyczerpujące zalecenia, stara się wytłumaczyć problem i wraz z z pacjentem zaplanować leczenie. Przy tym jest przemiła i bardzo skromna. Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy i polecam ją każdemu, kto podejrzewa u siebie problemy endokrynologiczne!
Opinia dodana przez: Anna

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Bardzo dokładny ,uprzejmy,kompetentny. Trzeba by wiele wymienić wspaniałych cech tego lekarza. Do tej pory nie spotkałem tak wspanialego lekarza przedewszystkim uczciwy poświęcający b.duzo czasu pacjentowi.Wdzięczny pacjent Wojciech Dudziński
Opinia dodana przez: EWA

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Dzięki panu lekarzowi, mój syn obecnie jest na oddziale i ma szczegółowe badania, względem ustalenia typu choroby.
Opinia dodana przez: Maria

Kalisz

Bardzo dobre rady w leczeniu i sposób ich przekazania. Mam pełne zaufanie. Polecam

lekarz Aneta Muszyńska

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Przychodnia
Młynarska 16a
62-800 Kalisz

nie spotkałem tak milej i kompetentnej lekarki,bardzo dobrze rozpoznaje choroby i dzieli się wiedza jak ja leczyc jak unikac rzeczy, które jeszcze bardziej by się przyczynily do pogorszenia zdrowia

Przychodnia.
Majkowska 13a
62-800 Kalisz

Bardzo miły lekarz dla pacjentów z NFZ. Wzorowa kultura, człowiek nawet nie boi sie swojej choroby.
Opinia dodana przez: szczurek838

Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy
Godziesze Małe
62-872 Kalisz

To lekarz bardzo dociekliwy, dokładny, zleca badania, poświęca choremu czas, dużo pyta, cierpliwie słucha i dobiera skuteczne leczenie. Bardzo kulturalny człowiek przy tym, chorego traktuje z uwagą, bez pośpiechu. Polecam tego doktora.

Kalisz

Najlepszy człowiek, jakiego poznałam. Dzięki Niej czuję się dobrze i normalnie funkcjonuję, mimo, że z RZS zmagam się już ponad 27 lat. Anna Michalczak

ul. Dobrzecka 16 A/8
62-800 Kalisz

Dr.T.Kempa to wspaniały lekarz.Zawierzyłam moje zdrowie i jest OK.Dzięki Doktorowi wyszłam na prostą , a byłam w bardzo kiepskim stanie. Choruje RZS miałam dostosowane leczenie i teraz biorę tylko Metypred 4mg. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: GRAŻKA

Interniści w Kaliszu