dr n. med. Aleksander Kania

Pulmonolog

Bardzo dobry człowiek i lekarz Wiele mi poógł leczę się u Niego od wielu lat i mam jak najlepsze zdanie.

Bardzo dobry lekarz, Dobro pacjenta to Jego cel człowiek na właściwym miejscu Niech inni lekarze uczą się od niego jak postępować. Polecam tego lekarza

Pełne zaangażowanie, sumienność, cierpliwość, uczciwość, dobro pacjenta na pierwszym miejscu, nie lekceważenie najdrobniejszych dolegliwości, życzliwość i uśmiech.... i mozna tak wymieniac bez końca . Same pozytywne cechy Lekarza Z POWOŁANIA. Takim jest Doktor Kania. Dziękuję Doktorze :)

Takim jest Doktor Kania. Dziękuję Doktorze :)

Jest kompetentny i życzliwy, a przy tym bardzo dokładny, można mu ufać. Polecam wszystkim tego lekarza

Pan doktor Kania leczył mnie w szpitalu. Bardzo kompetentny, życzliwy, odniosłam naprawdę pozytywne wrażenie - można mu zaufać. Dba o swoich pacjentów, ma dużą wiedzę, słowem - polecam!

Jest bardzo dobrym lekarzem i bardzo dobrym człowiekiem. Człowiek na właściwym miejscu Lekarz z powołania Mam o nim jak najlepsze zdanie Tak oddanych ludzi dziś nam potrzeba Niech inni się uczą i biorą przykład z Tego Wielkiego Człowieka

Pan doktór leczył mnie ale nikomu bym go nie poleciła ponieważ, stale wychodził na oddział a w końcu usłyszałam że nie ma dla mnie czasu bo on nie ma czasu dla rodziny, jest zmęczony, i w ogóle nie ma życia prywatnego. Drogi Panie doktorze po co Pan kończył medycynę to jest zawracanie głowy pacjentom. Jeżeli jest Pan polecany odgórnie przez kogoś że jest Pan świetny, to tam na górze chyba są tacy sami jak Pan. Zawiodłam się na Panu i nigdy do Pana już nie wróciłam. To wstyd.