dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Dermatolog, Wenerolog

Jako lekarz świetny specjalista o ogromnym doświadczeniu, szukający prostych i niedrogich rozwiązań w wyleczeniu dolegliwości. Doskonały w leczeniu problemów związanych z wypadaniem włosów. W gabinecie posiada profesjonalny sprzęt, poświęca pacjentowi dużo uwagi, dokładnie i rzeczowo tłumaczy oraz doradza. Na wizytę nie trzeba czekać tygodniami, nie trzeba się rejestrować, jest się przyjętym w dniu w którym pacjent zjawi się w gabinecie. Poza tym jest to niesamowity, przesympatyczny i życzliwy człowiek. Zdecydowanie polecam wszystkim doktora Karpisiewicza!

uważam że to b.dobry lekarz i takich nam potrzeba

uważam że to b.dobry lekarz i takich nam potrzeba

Serdecznie polecam. Dobry i ludzki lekarz. Pomógł mi i wszytkim moim znajomym. Kompetentny. Ma czas dla pacjenta i dobrze dobiera leki.

Wreszcie udało mi się wyleczyć trądzik. Dzięk panu doktorowi pozbyłam się najwiekszego problemu. Dziękuję i polecam. Najlepszy lek AKNENORMIN !!!!

Wreszcie udało mi się wyleczyć trądzik.
Dzięk panu doktorowi pozbyłam się najwiekszego problemu. Dziękuję i polecam.
Najlepszy lek AKNENORMIN !!!!

Swietny lekarz, miły i sympatyczny. Poświęcił mi dużo czasu na zebranie wywiadu i badanie. Miałam trądzik z którym walczyłam od podstawówki i nikt nie umiał mi pomóc. Powoli zaczynałam mieć depresję. Pan doktor zapisał mi 4-miesięczną kurację, która szybko przyniosła poprawę. Jestem bardzo zadowolana. Dziękuję i polecam!

Zdecydowanie polecam ten gabinet i tego lekarza. Jest uprzejmy i profesjonalny, ma swietne podejście do dzieci. Aleksander Karpisiewicz - jest specjalistą II stopnia z dermatologii i wenerologii, po doktoracie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobył w zagranicznych ośrodkach dermatologicznych (Libia, Kuwejt i Hiszpania). Gabinet ma pokój konsultacyjny i zabiegowy, a w nim laser chirurgiczny, laser biostymulujący, zabiegi z zakresu dematochirurgii i medycyny estetycznej. Gabinet jest szczególnie wyspecjalizowany w leczeniu chorób takich, jak: trądzik (badanie na gronkowca), wypadanie włosów, choroby skóry głowy, brodawki wirusowe (kurzajki), znamiona, rozszerzone naczynka.