dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Dermatolog, Wenerolog

Opowiem dokładnie o wizycie u Dr Karpisiewicza. Otwieram drzwi do poradni. Doktor jeszcze nie widząc mnie, tylko słychać, wita mnie serdecznie i zaprasza do siebie. Pyta o powód wizyty, ja pokazuję co się dzieje z moją skórą, on prosi, żebym się rozebrał do Pasa i ogląda mnie pod lampą. Pyta mnie w trakcie czy byłem ostatnio przeziębiony po czym wyłącza lampę i zaprasza do siebie, przedstawia diagnozę i wymienia lekarstwa od których może mi coś być.To ja na to, że tych lekarstw nie brałem, po czym wypisuje receptę nie zmieniając diagnozy i jasno oznajmia "Moje honorarium wynosi 100zł". Otwieram szeroko oczy i mówię sobie, skoro już jasne ile zapłacę to zadam pytania do swojej przypadłości.Widoczne już jest niezadowolenie i zniesmaczenie zajmowanym przeze mnie czasem (oprócz mnie w poczekalni nie było nikogo).Zadaję pytanie: "Czy mogę zapłacić kartą?" doktor na to "NIE",zabiera recepty,które mi wypisał, wstaje otwiera drzwi i stojąc w nich CZEKA, aż wyjdę!!!
Karygodne!!!! Ważna kasa a nie pacjent?!! 100zł za 3-4minuty?!?
To jak się poczułem...Bezcenne

Chciałbym polecić dr med. Aleksandra Karpisiewicza. Miałem na twarzy ropowiczy trądzik. Skierował mnie doktor na badania na gronkowca złocistego, badania bakteriologiczne i antybiogram do zakładu mikrobiologii leczniczej uniwersytetu medycznego na ul. Wieniawskiego 3. Wyleczył mnie AKNENORMINEM. Serdecznie polecam!!!! Doktor Aleksander Karpisiewicz przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach: Poniedziałek: 10.00-19.00, Wtorek: 10.00-18.00, Środa:14.00-19.00, Czwartek: 10.00-15.00, Piątek: 10.00-15.00 na ulicy Św. Marcin 43 w Poznaniu. Telefon kontaktowy 061 853 75 37.

Poniedziałek: 10.00-19.00,
Wtorek: 10.00-18.00, Środa:14.00-19.00,
Czwartek: 10.00-15.00,
Piątek: 10.00-15.00
na ulicy Św. Marcin 43 w Poznaniu. Telefon kontaktowy 061 853 75 37.

Bardzo dobry lekarz, myślę że warty jest polecenia go, uważam że wizyta przebiegła bardzo miło a zarazem efektownie, warty jest polecenia innym... Podsumowując: Specjalista

Podsumowując: Specjalista

Pracuję w zawodzie modelki.Wygląd i kondycja mojej cery są dla mnie bardzo ważne. Ze względu na przykrą dolegliwość jaką był trądzik musiałąm rezygnować z wielu wyjazdów. Postanowiłam udać się na wizytę do Pana doktora, z polecenia mojego znajomego który był bardzo zadowolony z wizyty. Byłam mile zaskoczona ilością czasu jaki mi poswiecił.Wytłumaczył mi postawioną diagnozę, jaką było ropne zapelenie migdałków, oraz metody leczenia. Przestrzegałam wszystkich zalecen lekarza, a teraz moge się cieszyć piekną cerą;)

Witam, Mam pytanie,czy ktoś będzie u Pana doktora w najbliższym czasie,gdyż byłem u niego i przepisał mi tabletki których w żadnej aptece nie można dostać, być może zrobił jakąś literówkę a mieszkam prawie 300km od Poznania więc trudno będzie jechać taki kawał aby zapytać o taką drobnostkę.Jeśli ktoś mógłby mi pomóc i zapytać doktora o prawidłową nazwę to byłbym wdzięczny.Proszę się odezwać na tej stronie lub na mojego maila ja-pawel@poczta.multimo.pl

Witam,

Najfajniejsze jest to, że patrzy na problem kompleksowo.

Najfajniejsze jest to, że patrzy na problem kompleksowo.

Fantastyczny lekarz - atopowe zapalenie skóry - gorąco polecam - również w leczeniu AZS u dzieci

Mam sarkoidozę - miałam czerwoną twarz. Dzięki Panu Doktorowi znowu z radością mogę spoglądać w lustro. Gorąco polecam

Pan dr Aleksander Karpisiewicz – doktor o niezawodnej skuteczności leczenia – charyzmatyczna osobowość. Od kilku lat walczyłam na przeróżne sposoby z trądzikiem /postać dorosła/. Kilka razy w roku połykałam przez miesiące antybiotyki; stosowałam maści wszelkiego rodzaju – zalecane przez dermatologów, ale i wyszperane „cudowne-naturalne” kremy i specyfiki w sklepach internetowych. Mnóstwo wydanych pieniędzy; niby systematyczne kuracje, a zero efektów; noo, chwilowe.. Cierpliwość jednak ma swoje granice. Trafiłam do pana dr Karpisiewicza, który już na pierwszej wizycie zaprezentował Aknenormin; kompetentnie wyjaśnił, w jaki sposób wygląda leczenie. Początkowo czas osiągnięcia celu – ...

Trafiłam do pana dr Karpisiewicza, który już na pierwszej wizycie zaprezentował Aknenormin; kompetentnie wyjaśnił, w jaki sposób wygląda leczenie. Początkowo czas osiągnięcia celu – pozbycie się raz na zawsze problemu z trądzikiem wydał mi się długi /w moim przypadku cztery miesiące; wiem, że bywa dłużej/, bo chciałam od razu, już.. Jak na życzenie efekty pojawiły się szybko
i z tygodnia na tydzień było coraz lepiej. Miesiąc temu skończyłam zażywać Aknenormin – patrząc w lustro sama czasami nie dowierzam – jest tak dobrze..jestem wyleczona; jestem zadowolona; uśmiecham się.. Uśmiecham się także do pana doktora i serdecznie, gorąco dziękuję.
PS. Leczyłam się u kilku dermatologów; żaden z nich nawet nie wspomniał, że jest lek, który może definitywnie zakończyć problem trądzikowy.

Przerażona wypadajacymi włosami i okropnym swędzeniem skóry głowy, wybrałam się z Gorzowa do Poznania, do dr A.Karpisiewicza - adres znalazłam w internecie. Zostałam przyjęta bez rejestracji, a pierwsza wizyta trwala 2 godziny.Diagnozę - atopowe zapalenie skóry, poprzedził b. szczegółowy wywiad dot. przebytych chorób, operacji, przyjmowanych leków i t. d. i bardzo dokładne badanie skóry głowy i włosów. Profesjonalne i ciepłe podejscie Pana Doktora, pomimo gnebiącej mnie depresji, dało mi nadzieję na wyleczenie. I rzeczywiście po 6 tygodniach -3 wizyty, dolegliwosci ustapiły. Cale leczenie oparte było na dobraniu leków nie kolidujących z przyjmowanymi.Uwierzyłam że są jeszcze lekarze którym bardziej niż na mamonie, zależy na fizycznym i psychicznym zdrowiu pacjenta. Warto było pokonać 3 x te 280 km. Dziękuję Panie Doktorze.