dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Dermatolog, Wenerolog

Kompetentny,mily, zyczliwy. Trafna i szybka diagnoza. Leczenie tanimi lekami dalo efekty po kilku dniach. Pelen profesjonalizm. POLECAM

Kompetentny,mily, zyczliwy.
Trafna i szybka diagnoza.
Leczenie tanimi lekami dalo efekty po kilku dniach.
Pelen profesjonalizm.
POLECAM

Do dr Karpisiewicza trafiłam z moim 19 – sto miesięcznym Antosiem. Zauważyłam u dziecka białą plamę na plecach. Obawiałam się bielactwa. Dr uspokoił mnie. Okazało się, że Antoś ma znamie bielacze, a NIE BIELACTWO. Dr wytłumaczył mi różnicę i pokazał przykłady na zdjęciach. Otrzymałam pełną wiedzę na ten temat. Teraz jestem spokojna. Polecam wszystkim rodzicom.

Mimo, ze leczenie jeszcze trwa, po 4 dniu zdecydowanie zniknęły objawy liszajca zakaźnego

Mieszkam w Szwecji i bedac w Polsce przed Sylwester bylam w gabinecie dr Karpisiewicza ,ktory przyjal nas , zbadal meza u ktorego stwierdzil grzybice miedzy palcami stop, przepisal leki , ktore pomogly skutecznie za co jestesmy mu wdzieczni

Pan doktor zdiagnozował u mnie naczyniaka rubinowego na klatce piersiowej oraz włókniaka pod lewą pachą i sprawnie je usunął laserem. Ja jestem zadowolony. Polecam.

Zachęceni opiniami na tego typu portalach poszliśmy do Pana Doktora z plamką typu "kawa z mlekiem", którą znalazłam u mojego 4-miesięcznego synka. Pan doktor obadał plamkę, uspokoił nas stwierdzeniem "kupa śmiechu" i kazał przyjść ponownie za 10 lat :) jako panikująca matka uspokoiłam się po tej wizycie, wierzę, że Pan Doktor miał rację. Koszt wizyty to 200zł za pierwszą, potem 100zł, jednak wpisałam 0zł ponieważ nie wziął od nas pieniążków.

Lekarz przesympatyczny. Trafiłam do Pana dr Karpisiewicza z dziwną zmianą na ustach. Postawił diagnozę: ziarniniak naczyniowy. Skierował do chirurga onkologicznego - dzisiaj jestem po zabiegu u równie sympatycznego dr Gromadzińskiego. Wygląda na to, że wszystko jest OK. No i ta mało spotykana w dzisiejszych czasach uczciwość - Pan dr Karpisiewicz stwierdził, że skoro on mnie osobiście nie wyleczy - nie weźmie ani grosza za wizytę. Szanuję i polecam!!!

Po 12 latach mordęgi z trądzikiem wreszcie zostałam wyleczona. Inni lekarze nawet słowem nie wspomnieli o czymś takim jak Aknenormin, zamiast tego dostawałam kolejne zupełnie niedziałające maści. Pan doktor wyjaśnił wszelkie możliwe skutki uboczne, odpowiedział na pytania. Samo leczenie przeszłam w 4 miesiące, skutki uboczne minimalne, a teraz wreszcie mogę się cieszyć ładną cerą :) jak najbardziej polecam, zarówno lekarza jak i sam lek.

Bardzo znany i ceniony lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnia, postawił mi trafną diagnozę, tym samym zakończył skutecznie mój prawie 2-miesięczny problem- dzięki niemu od razu trafiłam do dr Artura Gromadzińskiego, który jest znanym i cenionym chirurgiem plastykiem i onkologiem. Dziękuję;)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, od dłuższego czasu zmagam się z AZS u mojej córeczki próbowałam różnch preparatów, od Pana dokora otrzymałam Protopic 0,03% i wkoncu pomogło. Polecam

Polecam