dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Dermatolog, Wenerolog

Odwiedziłam gabinet dr Karpisiewicza chcąc usunąć znamię. Obejrzał, rozpoznał, polecił innego specjalistę z uwagi na konieczność wycięcia chirurgicznego. Za ową konsultację nie pobrał ode mnie żadnych pieniążków.

MIESZKAM W SZWAJCARII I MIAŁEM PROBLEM Z TRĄDZIKIEM. LEKARZ PRZEPISAŁ AKNENORMIN. LEK POMÓGŁ. POLECAM

DŁUGOTRWAŁY TRĄDZIK RÓŻOWATY JUŻ PO DWÓCH MIESIĄCACH BARDZO DUŻA POPRAWA PRZY ZASTOSOWANIU TANICH LEKÓW DOBRY LEKARZ ZDECYDOWANIE POLECAM

UGRYZŁ MNIE KLESZCZ,wystąpił rumień .Doktor rozpoznał boreliozę. Przepisał doxacytlinę 2x1 pzrez 21 dni. Pomógł skutecznie

UGRYZŁ MNIE KLESZCZ,wystąpił rumień .Doktor rozpoznał boreliozę.
Przepisał doxacytlinę 2x1 pzrez 21 dni.
Pomógł skutecznie

Lekarz leczył u mnie trądzik Acnenorminem, pomogło jestem zadowolona, nie miałam żadnych problemów zdrowotnych podczas brania leku. Polecam.

Takiego lekarza szukałam kilka lat! Pełen profesjonalizm - wysoka kultura osobista, zaangażowanie, miły i kompetentny, odpowiada w zrozumiały sposób na każde pytanie. Skutecznie wyleczył mnie z trądziku, gdzie inni lekarze przez kilka lat nieskutecznie eksperymentowali najróżniejszymi, a do tego drogimi specyfikami. Gorąco polecam!!!

mam łysienie plackowate,byłam u dr.Aaleksandra Karpisiewicza WŁOSY ODRASTAJĄ !!!!!!!!!! jestem szczęśliwa,KONIEC DEPRESJI polecam Gabinet Dermatologiczny specjalista dermatolog dr med.aleksander Karpisiewicz Poznań,ul.Św.Marcin 43,tel.061 853 75 37 poniedziałek:10.00-19.00,wtorek:10.00-18.00,środa:14.00-19.00, czwartek:10.00-15.00,piątek:10.00-19.00

mam łysienie plackowate,byłam u dr.Aaleksandra Karpisiewicza
WŁOSY ODRASTAJĄ !!!!!!!!!!
jestem szczęśliwa,KONIEC DEPRESJI polecam

Gabinet Dermatologiczny
specjalista dermatolog
dr med.aleksander Karpisiewicz
Poznań,ul.Św.Marcin 43,tel.061 853 75 37
poniedziałek:10.00-19.00,wtorek:10.00-18.00,środa:14.00-19.00,
czwartek:10.00-15.00,piątek:10.00-19.00

Przesympatyczny dermatolog.Pierwsza wizyta sporo kosztuje - 200zł,następna jest tańsza 100zł. Jednak warto skorzystać, w moim przypadku efekt był spektakularny.

Miałem włókniaki pod pachami. Pan doktor usunął mi je laserem CO2. Skutecznie. Muszę dodać, że Pan doktor sprawia wrażenie niezwykle kompetentnego specjalisty o bardzo szerokiej wiedzy. Jest przy tym człowiekiem pełnym uroku i życzliwości. Nadto ma niezwykle serdeczny stosunek do pacjenta i doskonale rozumie jego problemy. Gorąco polecam!

zgłosiłem się z wysypką na ciele, dr Karpisiewicz poświęcił mi bardzo dużo czasu, tłumaczył wszystko i prowadził praktycznie kompleksowe i wnikiwe badanie , polecam