dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Dermatolog, Wenerolog

Byłem u Doktora kilka dni temu w Gabinecie na św. Marcina 43, miałem brodawki wirusowe, martwilem sie ze to cos gorszego i bardziej czasochłonnego w leczeniu jednak Pan doktor usunął mi je laserem CO2 skutecznie! Polecam!Jestem bardzo zadowolony!

Byłam u tego lekarza ze świądem skóry. Nie olał mnie jak inni. Wysłuchał, bardzo dokładnie wypytał i zbadał. Zapisał tanie leki, które ku mojej radości szybko pomogły. Polecam szczerze.

Mam 30 lat, ostatnio zauważyłam, że coraz częściej zaczęły mi wypadać włosy. Na szczęście znajoma poleciła mi doktora Karpisiewicza w Poznaniu na ul. Św. Marcin 43. Doktor zrobił mi badanie mikroskopowe włosów, zbadał skórę głowy owłosionej w lampie WOODA. Postawił diagnoze, zapisał leki i wyleczył. Włosy w końcu przestały mi wypadać i w miejscach łysin widzę nowe pojawiające się włoski. Doktor przyjmuje w godzinach dogodnych dla każdego rano, jak i popołudniu: w poniedziałek 10 – 19, we wtorek 10 – 18, w środę 14 – 19, w czwartek i piątek 10 – 15.

Zastanówcie się przed wizytą u tego lekarza. Wyjątkowo niesymetryczny i pozbawiony profesjonalizmu.

Tragedia. Szczerze odradzam, marnowanie czasu.

Tragedia. Szczerze odradzam, marnowanie czasu.

Zawiodlam sie na tym lekarzu odradzam strata czasu i pieniedzy

Bufon i arogant. Przedmiotowe podejście do chorego.

Bufon i arogant. Przedmiotowe podejście do chorego.

kompetentny i rzeczowy obdażony dużym poczuciem humoru. Polecam serdecznie pana doktora innym pacjentom

Dzięki Panie doktorze, 100% zadowolenia. Tomasz. M.

Dzięki Panie doktorze, 100% zadowolenia. Tomasz. M.