lekarz Aleksander Korobczenko

Anestezjolog, Internista

Facet mnie nie znał. Złapałem go na korytarzu jak już wychodził po pracy, ale wrócił ze mną i się zajął moją sprawą. Byłem mile zaskoczony, zwłaszcza że nie byłem jego pacjentem. Podaje nawet numer telefonu. Jestem w Sanoku od niedawna i po Krakowie pełne zaskoczenie. Teraz już się przepisałem do niego i wpisałem żonę i dziecko. Polecam każdemu.

Co za idiotyzm, ten lekarz nigdy nie korzysta ze specyfików stosowanych w medycynie ludowej w tym leczenia czosnkiem. Rozmawiałem z nim na ten temat jest przeciwnikiem takich metod.

Spoko facet, wie co i jak bywa. Nawet zbadał na zaświadczenie do klubu sportowego i nie brał kasy. Szkoda, że dał tylko na 3 miesiace, ale i tak ok.

Miałem trudną sprawę i nie tylko medyczną. Pomógł mi bardzo, za co dziękuję. Pieniędzy nie wziął, mimo że nalegałem. Ogólnie polecam. Pewnie w potrzebie znów przyjdę do niego.

Gość ok. Nie kłamie,mówi jak jest i co mam zrobić aby być zdrowym. Nie jest oszołomem nie pisze tylko leków ale rozmawia z pacjentem.

Rodzinny, godzien zaufania, nie ładuje niepotrzebnych lekarstw. Prawdziwy lekarz.

To mój lekarz rodzinny :-) Ale tylko w środy nie ma kolejek. Poza tym bardzo ładna przychodnia.

To mój lekarz rodzinny :-) Ale tylko w środy nie ma kolejek.
Poza tym bardzo ładna przychodnia.

lekarz przecietny leczy bardzo dobrze czosnkiem

lekarz przecietny leczy bardzo dobrze czosnkiem