Lekarze Internista Sanok

lekarz Wiesław Piskadło

Lekarz rodzinny, Internista

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Cierpliwy, kompetentny, życzliwy a ponadto niezwykle skromny i szlachetny człowiek. Mimo nawału biurokracji medycznej stara się poświęcić pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Coraz mniej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: M.A.G...

dr Janusz Lauterbach

Internista, Reumatolog

38-500 Sanok

Takich lekarzy jest coraz mniej. Lekarz, który ma dla ciebie czas. Bardzo cierpliwy, z dużą empatią. Kultura osobista i dobroć od niego emanuj. Skuteczny.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Maciej Węglarz

Internista, Kardiolog

Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
38-500 Sanok

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

lekarz Jacek Legutko

38-500 Sanok

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Krystyna Przybyło

ulica Jana Pawła II 39/4
38-500 Sanok

Naprawdę jedna z niewielu lekarka która poświęca dużo czasu dla pacjenta! Polecam! Takich lekarzy już jest coraz mniej!
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Aleksander Korobczenko

Anestezjolog, Internista

Sobieskiego 18/22
38-500 Sanok

Nie polecam tego lekarza, ponieważ chciałam zamówić wizytę domową do ciężko chorego ojca. Ojca lekarz rodzinny nie był obecny w pracy więc zostałam skierowana do dr Korobczenko doktor wypytał o stan ojca i jak się dowiedział że jest to osoba leżąca stwierdził że nie chodzi na wizyty domowe. Kazał zadzwonić po pielęgniarkę środowiskowa, która oczywiście przyszła zmierzyła tylko gorączkę, ciśnienie i cukier. Pielęgniarce też tłumaczyłem że ojciec nie ma apetytu ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Stanisław Dzimira

38-500 Sanok

Dziękuję Panu doktorowi za okazaną pomoc, profesjonalizm oraz szybką trafną diagnozę. Polecam Pana doktora wszystkim którzy poszukują lekarza pełnego empatii i godnego zaufania. Wdzięczny pacjent dr. Zwoliński.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Piotr Przeorski

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Widokowa 6
38-500 Sanok

Nasz "prywatny" doktor House :) Leczy całą rodzinę (nie licząc synka), nie stara się jedynie leczyć objawów, a szuka przyczyny i to dogłębnie. Nie boi się zlecać niezbędnych badań, oraz odesłać do specjalisty jeśli zajdzie taka potrzeba, zazwyczaj okazuje się jednak że specjalista nie mówi nic czego nie usłyszałbym już od niego (dr. P) wcześniej. Świetny diagnosta który nie zatrzymał się na tym czego nauczył się kiedyś na studiach, do ...
Opinia dodana przez: Janek

lekarz Paweł Domański

Internista, Diabetolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kazimierza Wielkiego 3/19
38-500 Sanok

Bardzo dobry lekarz z wysoką kulturą, leczę się u niego już kilka lat. Zawsze służy radą i pomocą. Cały czas pod telefonem.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Paweł Rubiś

38-500 Sanok

Bardzo konkretny lekarz, poświęcił mi dużo czasu, dowiedziałam się wszystkich potrzebnych informacji. Polecam.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Roman Grzyb

38-500 Sanok

Dziwny lekarz. Jakby obrażony, poczułam się jak ktoś niechciany w gabinecie mimo ,że otrzymał pieniądze. Nic nie powiedział, dosłownie nic. Kazał pytać swojego lekarza który polecił dr.Grzyba. kpina .
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Anna Sobolak

Prywatny Gabinet Lekarski
Lewakowskiego 10
38-500 Sanok

Krótka wizyta, w sumie lekarz prawie nic nie wytłumaczył, musiałam się dopytywać o pewne kwestie. Mam wrażenie, że przepisana mi została tylko recepta i tyle. Resztę mam chyba sobie wyszukać w Internecie, co i jak. Wizyta trwała może 10 min.

lekarz Zbigniew Wroński

Pulmonolog, Internista

ulica 3 Maja 16
38-500 Sanok

Niewiem jakim sposobem został lekarzem mojej mamie zrobił RTG (po czym wynik z tego RTG leżał dwa tygodnie w rejestracji zpodejrzeniem nowotru płóć oskrzeli i tchawicy. ) i skierował na TK. Dzisiaj byłam z mamą w Brzozowie i pani doktor powiedziała że moja mama jest zdrowa i żadnego raka niema takze wogóle nie polecam tego lekarza.

lekarz Agnieszka Biskup

Sobieskiego 18/22
38-500 Sanok

beznadziejny lekarz nie godny polecenia nie ma czasu dla pacjenta i leniwie podchodzący do pacjenta obiecuje i nie dotrzymuje słowa

lekarz Waldemar Mielecki

ulica 800-lecia 26
38-500 Sanok

Wczoraj teściowa (wiek 80 lat) miała umówioną wizytę która została wyznaczona w wypisie. Vanmed zawiózł teściową do poradni w szpitalu w danym dniu na wyznaczona godzinę po czym okazało się,że lekarza nie ma o czym nie poinformowano jej nawet telefonicznie. Gdzie tutaj szacunek do pacjenta? W tym czasie vandem pojechał na darmo.
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Tomasz Wietchy

aleja Gen. B.Prugała-Ketlinga 12/2
38-500 Sanok

Brak elementarnej uprzejmości, tłumaczenia choroby i leczenia, w zwiazku z powyższym nie budzi zaufania do kompetencji, dlatego szczerze odradzam korzystania z usług medycznych tego czlowieka!!! Minął się z powołaniem, przez co krzywdzi pacjentow - powinien zmienić zawód!!!

lekarz Halina Jakiel

Internista, Lekarz medycyny pracy

Przelotowa 6
38-500 Sanok

pewna siebie i podchodzi arogancko uwaza sie za wyzszosc
{'id': 38116, 'name': u'Sanok'} Internista
                                       prof. dr hab. n. med. Stanisław Bartuś