Internista Sanok

lekarz Zbigniew Wroński

Pulmonolog, Internista

ulica 3 Maja 16
38-500 Sanok

Nie mogę ocenić wiedzy i umiejętności lekarskich Tego Pana, ale pod względem interpersonalnym zasługuje na jedynkę. Arogancki, podważający opinie innych lekarzy, którzy wydali skierowanie do szpitala na oddział pulmonologiczny. Pogardliwy dla członków rodziny, którzy o swoim bliskim pacjencie wypowiadają się i chcą zakomunikować zaobserwowane objawy choroby. Dołączam do życzeń świątecznych, aby Tego Pana ktoś potraktował równie nieludzko i z góry.

lekarz Aleksander Korobczenko

Anestezjolog, Internista

Sobieskiego 18/22
38-500 Sanok

Nie polecam tego lekarza, ponieważ chciałam zamówić wizytę domową do ciężko chorego ojca. Ojca lekarz rodzinny nie był obecny w pracy więc zostałam skierowana do dr Korobczenko doktor wypytał o stan ojca i jak się dowiedział że jest to osoba leżąca stwierdził że nie chodzi na wizyty domowe. Kazał zadzwonić po pielęgniarkę środowiskowa, która oczywiście przyszła zmierzyła tylko gorączkę, ciśnienie i cukier. Pielęgniarce też tłumaczyłem że ojciec nie ma apetytu ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Wiesław Piskadło

Lekarz rodzinny, Internista

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Cierpliwy, kompetentny, życzliwy a ponadto niezwykle skromny i szlachetny człowiek. Mimo nawału biurokracji medycznej stara się poświęcić pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Coraz mniej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: M.A.G...

lekarz Stanisław Dzimira

Internista

38-500 Sanok

Bardzo polecam tego lekarza. Jest bardzo uprzejmy, mówi o wszystkim, tłumaczy, poświęca czas dla swojego pacjenta żeby jak najwięcej się o nim dowiedzieć. Pan Doktor jest bardzo miły a przy tym wesoły dzięki czemu wizyta nie jest stresująca. Oby więcej takich lekarzy jak Pan Doktor!
Opinia dodana przez: Kasia

dr Janusz Lauterbach

Internista, Reumatolog

38-500 Sanok

Takich lekarzy jest coraz mniej. Lekarz, który ma dla ciebie czas. Bardzo cierpliwy, z dużą empatią. Kultura osobista i dobroć od niego emanuj. Skuteczny.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Paweł Domański

Internista, Diabetolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kazimierza Wielkiego 3/19
38-500 Sanok

Bardzo dobry lekarz z wysoką kulturą, leczę się u niego już kilka lat. Zawsze służy radą i pomocą.
Cały czas pod telefonem.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Piotr Przeorski

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Widokowa 6
38-500 Sanok

Nasz "prywatny" doktor House :) Leczy całą rodzinę (nie licząc synka), nie stara się jedynie leczyć objawów, a szuka przyczyny i to dogłębnie. Nie boi się zlecać niezbędnych badań, oraz odesłać do specjalisty jeśli zajdzie taka potrzeba, zazwyczaj okazuje się jednak że specjalista nie mówi nic czego nie usłyszałbym już od niego (dr. P) wcześniej. Świetny diagnosta który nie zatrzymał się na tym czego nauczył się kiedyś na studiach, do ...
Opinia dodana przez: Janek

lekarz Roman Grzyb

38-500 Sanok

Dziwny lekarz. Jakby obrażony, poczułam się jak ktoś niechciany w gabinecie mimo ,że otrzymał pieniądze. Nic nie powiedział, dosłownie nic. Kazał pytać swojego lekarza który polecił dr.Grzyba. kpina .
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1
38-500 Sanok

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Węglarz

ulica Pogodna 1
38-500 Sanok

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

Interniści w mieście Sanok