lekarz Stanisław Dzimira

3,7
3,7
3,3
3,5

Bardzo polecam tego lekarza. Jest bardzo uprzejmy, mówi o wszystkim, tłumaczy, poświęca czas dla swojego pacjenta żeby jak najwięcej się o nim dowiedzieć. Pan Doktor jest bardzo miły a przy tym wesoły dzięki czemu wizyta nie jest stresująca. Oby więcej takich lekarzy jak Pan Doktor!

Dobral odpowiednie leki na moje schorzenie czuje sie jak nowo narodzona a nie zawsze terapia konczy sie sukcesem

Bardzo dobry lekarz miły kompetentny i uprzejmy.Prawidłowo zdiagnozował moja chorobę przepisał odpowiednie leki oraz dietę do jakiej mam się stosować.

Mam kamicę nerkową. Przez wiele lat chodziłam do znanego sanockiego urologa i nic z tego nie wynikało, nie było żadnego poszukiwania przyczyn, żadnego leczenia oprócz "pić dużo płynów":-) Dopiero Pan dr Dzimira zajął się moim problemem, poszukał przyczyn i dał wytyczne co do dalszego postępowania. Szczerze polecam!

Pan Doktor podszedł bardzo rutynowo, przepisane leki o mały włos nie wpędziły mnie do grobu, olewający stosunek do pacjenta. 120 zł za 7 minut wizyty z USG włącznie.

120 zł za 7 minut wizyty z USG włącznie.

Straciłam do niego całkowite zaufanie nie Polecam ??

Straciłam do niego całkowite zaufanie nie Polecam ??