lekarz Stanisław Dzimira

Dziękuję Panu doktorowi za okazaną pomoc, profesjonalizm oraz szybką trafną diagnozę. Polecam Pana doktora wszystkim którzy poszukują lekarza pełnego empatii i godnego zaufania. Wdzięczny pacjent dr. Zwoliński.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Po Prostu uratował mi życie. Zorganizował cały proces leczenia szpitalnego, a mógł mnie poprostu wypuścić z gabinetu z diagnozą. Szczerze polecam.

Pan Doktor podszedł bardzo rutynowo, przepisane leki o mały włos nie wpędziły mnie do grobu, olewający stosunek do pacjenta. 120 zł za 7 minut wizyty z USG włącznie.

120 zł za 7 minut wizyty z USG włącznie.

Dobral odpowiednie leki na moje schorzenie czuje sie jak nowo narodzona a nie zawsze terapia konczy sie sukcesem

Bardzo dobry lekarz miły kompetentny i uprzejmy.Prawidłowo zdiagnozował moja chorobę przepisał odpowiednie leki oraz dietę do jakiej mam się stosować.

Mam kamicę nerkową. Przez wiele lat chodziłam do znanego sanockiego urologa i nic z tego nie wynikało, nie było żadnego poszukiwania przyczyn, żadnego leczenia oprócz "pić dużo płynów":-) Dopiero Pan dr Dzimira zajął się moim problemem, poszukał przyczyn i dał wytyczne co do dalszego postępowania. Szczerze polecam!

Straciłam do niego całkowite zaufanie nie Polecam ??

Straciłam do niego całkowite zaufanie nie Polecam ??