lekarz Aleksander Matuszny

2,9

Nie polecam. Jego wiedza medyczna jest z epoki kamienia łupanego a jego głupie gadanie i dowcipy mi akurat nie odpowiadały... Dobrze że gdy zaczął mi się poród to w szpitalu był inny lekarz bo człowiek by się tylko denerwował...

Lekarz mało kompetentny. Widać że nie poszerza swojej wiedzy a zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał... Pacjentki ocenia na podstawie ich wyglądu i portfela. Jak byłam w szpitalu to tylko młodymi, ładnymi pacjentkami się interesował a jego teksty do nich były nie na miejscu - jak ktoś taki może być ordynatorem!! Widać że średnio się interesuje zdrowiem swoich pacjentek grunt by kasa się zgadzała. Całe szczęście zmieniłam lekarza w połowie ciąży i aż trudno mi było uwierzyć jak mogą wizyty w gabinecie przebiegać-bez upokarzających komentarzy ze strony lekarza. Odradzam go ...

Odradzam go z całego serca. Chęć rodzenia w nowym szpitalu nie jest warta tych wszystkich upokorzeń...

Drogie panie , jeżeli chcecie żeby wasza ciąża przebiegała prawidłowo z całego serca ODRADZAM !!! Gdybym ja w porę nie zmieniła lekarza prowadzącego pewnie doszło by do tragedii …. Zero kompetencji , mimo wizyt prywatnych - gdy pare razy trafiłam na oddział zerowe zainteresowanie. Ponadto Pan doktor jest bardzo bezpośredni komentując w bezczelny sposób wygląd pacjentki odnosząc się do wagi. Kompetencje lekarza pytającego czy moja ciąża to wpadka na pierwszej wizycie tez są zerowe … Wystawione diagnozy miały mało wspólnego z prawda . Panie doktorze , podobno byłam za gruba ...

Wystawione diagnozy miały mało wspólnego z prawda . Panie doktorze , podobno byłam za gruba żeby określić płeć dziecka , a w 7 miesiącu POMIMO MOJEJ TUSZY inny bardzo kompetentny lekarz określił płeć ;)
Omijajcie szerokim łukiem a zwłaszcza panie w rozmiarze XL bo zostaniecie zmieszane z błotem …;)

Zrobiłam termin u Pana doktora, musiałam dla dziecka szukać niani, jeszcze dojazd pol godziny, bo ogólnie potrzebowałam tabletek antykoncepcyjnych, to lekarz ginekolog skasował 250 PLN, a po receptę powiedział żeby poszła do lekarza rodzinego??????? Doktor Matuszny

Negatywy zasłużone. Wiedza fachowa nikła w podstawach. Podejście do pacjenta tragiczne, brak kolejek na NFZ o czymś świadczy.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Byłam operowana w żywieckim szpitalu i spotkałam się z dużą uwagą i życzliwością, tak z Jego strony jak i personelu - bardzo dobra opieka i każdy problem omówiony. I nie dałam nawet złotówki.... więc to nie tak, że za pieniądze jest lepiej

Miałam styczność z tym Panem w szpitalu i nie mam dobrych skojarzeń jeżeli chodzi o podejście czy fachowość.

Lekarz miły i uprzejmy. Badania w gabinecie wykonywane dokładnie. Nie lekceważył żadnych dolegliwości, które zgłaszałam. Miałam też operację, która była przeprowadzona na oddziale ginekologicznym w Żywcu, przez dr Matusznego. Wszystko było zrobione fachowo, a jego troska i życzliwość podczas pobytu w szpitalu pomogły mi przetrwać trudne dla mnie chwile. Personel oddziału również pomocny i życzliwy. Uważam, że dr Matuszny jest dobrym i doświadczonym lekarzem godnym polecenia.

co do tych wszystkich złych komentarzy o panu doktorze nie zgadzam się z nimi...przez dwie wizyty byłam u niego na publicznej wizycie i był bardzo uprzejmy,kompetentny od razu zlecił badania i o wszystko wypytał,z racji tego że pracowałam zaczęłam chodzić do niego prywatnie i też sobie chwalę. Co do opieki w szpitalu był u mnie kilka razy pytał o samopoczucie i o maluszka.Polecam wszystkim kobietą tego lekarza. Dla mnie super!

chodzę na kasę chorych nie narzekam czasem owszem Pan Doktor ma takie hasła że nie wiadomo w którą stronę uciekać :) ale jeżeli chodzi o prowadzenie mojej ciąży przy każdej wizycie jestem badana i wypytywana o to jak się czuje mam na bieżąco robione badania!