lekarz Aleksander Matuszny

2,9

zdecydowanie polecam tego doktora moze bierze duzo za wizyte ale mozna sie wszystkiego dowiedziec... chodzilam do niego bedac w ciazy i nie moge narzekac poniewaz o co bym ni9e zapytala zawsze udzielal odpowiedzi mowil wszystko do tego byl mily i uprzejmy

Lekarz, dla którego liczy się pojemność portfela. Jeśli nie da się dodatkowych profitów odbembnia wizytę, a w szpitalu podczas porodu, czy już po nim, będąc akurat w pracy (jest tam codziennie, gdyż jest ordynatorem) nie okaże zainteresowania, nie przyjdzie, nawet nie zaglądnie.

Trochę byłam nastawiona na inna rozmowe ale ogólnie było ok. Z początku myslałam że bedzie nie miło bo usłyszałam nie to co oczekiwałam bo przyszłam po pomoc i rade a nie po wysłuchiwanie o nieodpowiedzialności i braku wiedzy. Wiedze chciałm zdobyć u niego. Później jednak dowiedziałam sie kilku ważnych spraw. Ogólnie polecam ale bardziej w sprawach ciąży już zaawansowaniej niż z poradą o antykoncepcję itp

jest bardzo dobrym specjalistą polecam go wszystkim kobietą zwłaszcza w ciąży.

jest bardzo dobrym specjalistą polecam go wszystkim kobietą zwłaszcza w ciąży.

jest dobry ale zawiodłam sie na nim. Chodziłam do niego cała ciaze, potem kiedy juz byłam w szpitalu w ogóle mna sie nie przejmował, mogłam przez niego umrzec.

Moim zdaniem jest to lekarz dla którego najważniejsze jest dobro swojego portfela.

Wspaniały, miły, uprzejmy lekarz - ordynator oddziału ginekologicznego. Przejmujący się swoimi pacjentkami, zawsze służy pomocą i radą. Słucha pacjenta. Wspaniale kieruje swoim personelem, który jest równie miły i kompetentny. Wszyscy lekarze na tym oddziale zasługują na największe wyrazy uznania.