dr n. med. Aleksander Obtułowicz

Dermatolog, Wenerolog, Alergolog

Nieuprzejmy (tylko wtedy gdy są Studenci),niemiły, niekompetentny. Wcale nie pomaga lubi przepisywać sterydy. Niezadowolona pacjentka

Sprawny, profesjonalny, miły. Leczy mnie a własciiwe zalecza skutecznie moja łuszczyce od lat. Ponieważ pracuje na Kopernika ma dużo praktyki, doświadczenia co widac w podejsciu do problemu. Mnie pomaga wiec polecam Renata.

Byłam u doktora w przychodni, bezpłatnie, choc swoje odstac w kolejce musiałam. Lecze sie na trądzik, najpier przypisywał masci teraz dostałam antybiotyk i jest poprawa. Zadowolona

Domyślam się dlaczego zostałam potraktowana tak nie inaczej. Doktor przyjmował mnie w publicznej przychodni. A więc nie wpadła mu do kieszeni żadna kasa. Na prywatnych wizytach najwyraźniej doktor zmienia oblicze... Mam bardzo złe doświadczenia z tym lekarzem. Nie pomógł mi w najmniejszym stopniu,, w dodatku był nieuprzejmy i zbywał pacjentów. Wszyscy po wyjściu od niego z gabinetu narzekali na tego człowieka. Szczerze, zdecydowanie odradzam.

miły i kompetentny,udziela szczegółowych informacji

miły i kompetentny,udziela szczegółowych informacji

polecam, budzi zaufanie, ma dużą skuteczność choć czasami robi błędy do których umie się przyznać Karolina

Znam doktora od wielu lat, chorujac na łuszczycę odwiedzałam róznych lekarzy ,ale on jest godny polecenia. Łuszczyca to choroba na lata, raz jest lepiej innym razem tragedia i dlatego "osobisty" lekarz jest na wage złota. Kompetentny zawsze otwary, a co najwazniejsze szczery i starajacy sie pomóc. Gabryska.