Wenerolog Kraków

Wenerolog Kraków lek. med. Agnieszka Bronikowska

lek. med. Agnieszka Bronikowska

Wenerolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Pani doktor moze i jest swietna ale nie miałem okazji sie o tym przekonać. Rankinglekarzy.pl dal ciala po całości. Maila z potwierdzeniem na kiedy mam wizyte potem 2 albo 3 smsy z przypomnieniem jadę na miejsce a tam w przychodni wielkie oczy i zdziwieni wszyscy bo pani doktor na macierzyńskim od 3 miesiecy... 3 !!!!!! No ja.rozumiem ze mógłbym sie nie.dowiedzieć jakby wzięła rano urlop na żądanie ale 3 miechy wpada jej nagle wizyta i nikt na recepcji nie lapie refleksi ze cos jest nie tak? Zreszta rankinglekarzy.pl teznie lepszy żeby tyle.czasu nie konsultować sie z.przychodnią czy wszystko aktualne to tak jakby na pizza portalu wisiała restauracja od 3 miesięcy zamknięta... ehhh szkoda czasu pieniędzy i zachodu

Opinia dodana przez: Maciej Siara
Wenerolog Kraków lekarz Piotr Mazur

lekarz Piotr Mazur

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

wizyta już od 100

Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
30-619 Kurdwanów, Kraków

Widzę,ze opinie są podzielone co do dr Mazura.Ja natomiast jestem wdzięczna,że w sposób ,bardzo opanowany podszedł do mojej trochę histerycznej postawy co do moich blizn trądzikowych i trądzika.A poza tym widziałam dosyć szybko efekty .Dosyć szybko tzn nie po 1 czy 2 wizytach ,bo to jest nierealne.ale po 4 -rech już tak Lekarz to lekarz skóry nie przeszczepi .Było stopniowo ale do przodu.Co prawda zestaw z 1szej wizyty nawet ogorszył mój stan ale byłam na kontroli po 1 tygodniu i wszystko zostało skorygowane.
Przyśpieszenie, gwałtowne, poprawy było po tzw pilingach (peeleeng'ach jak kto chce ).Łuszczyłam się potwornie ,ale efekty były i są do tej pory. Nawiasem mówiąc miałam wcześniej tzw ,,kwasy"" u 2 kosmetyczek po 5-7 zabiegów i złuszcyłam się może 1 raz i to delikatnie.
Po drugie który dermatolog diagnozował przy was,na żywo na dużym monitorze stan waszych tzw pieprzyków??Zazwyczaj byłam oglądana przez zwykłą badziewną lupkę a potem byłam wysylana do chirurga ,że może to czerniak do usunięcia na wszelki wypadek.A potem się okazywało ,że był to zwykły niegrożny pieprzyk.I teraz mam 8 takich ,,blizn na wszelki wypadek "
A okazuje się ,że teraz można zupełnie inaczej .
Cóż jako zadowolona z terapii i podejścia po prostu polecam. Jola

Opinia dodana przez: jolanta p jolantaprus

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą, zarówno dotyczącą chorób, niepożądanych i szkodliwych skutków stosowania pewnych leków oraz metod leczenia i właściwości medykamentów. Wysłuchał mnie i przepisał skuteczne leki, wytłumaczył, jaką mam chorobę i skąd się wzięła. Poza tym raczej uprzejmy i miły.

Dwukrotnie pomógł mojemu tacie, który wcześniej błąkał się po dermatologach z (jak się okazało u dr Tomaszyńskiego) błahą chorobą, której inni dermatolodzy nie potrafili zdiagnozować i, bez uważnego obejrzenia, przepisywali leki za 200 zł. Pan Doktor przede wszystkim zbadał skórę mojego taty i przeprowadził z nim wywiad, po czym przepisał maść robioną i krem za łączną sumę 20 zł. Po tygodniu stosowania wszystko wróciło do normy. Pan Doktor pomógł także mojemu kuzynowi z poważniejszą chorobą- kuzyn jest bardzo zadowolony :)
Ja wybrałam się ostatnio do doktora Tomaszyńskiego z problemami skóry twarzy i głowy, które męczyły mnie od ponad pół roku. Poprzedni "specjaliści" przepisywali sterydy (na twarz!!!), co tylko pogorszyło sprawę- kiedy odstawiałam sterydy, problem wracał ze zdwojoną siłą. Pan Doktor od razu rozpoznał chorobę- zapalenie łojotokowe i zapalenie okołoustne (z powodu stosowania sterydów). Przepisał mi antybiotyk, maść robioną i polecił łagodne kosmetyki do twarzy i skóry głowy. Poprawę zauważyłam już po dwóch dniach, a w tej chwili, po tygodniu, problem został zażegnany prawie całkowicie.
Jeżeli szukacie skutecznego specjalisty, polecam :)

Opinia dodana przez: Katarzyna

Ambulatorium Dermatologiczne 'dermatolog.eu'
Kustronia 2

Pan Profesor Śpiewak jest naprawdę miłym zaskoczeniem. Pierwszy raz spotykam się z tym, że lekarz poświęca tak dużo czasu na wywiad oraz badanie i jest w stanie w sposób zrozumiały wyjaśnić na czym polega dana dolegliwość. W moim przypadku diagnoza została postawiona już na pierwszej wizycie i w końcu mogłam rozpocząć leczenie, które jak się potem okazało przyniosło dobry rezultat. Pan Profesor jest również bardzo miłym i wyrozumiałym człowiekiem. Choć koszt pierwszej wiztyt jest stosunkowo duży to uważam, że naprawdę jest wart swojej ceny, szczególnie porównując koszty jakie poniosłam kilku 10 lub 15 minutowych wizyt u innych lekarzy z których zazwyczaj nic nie wynikało. Jedyne zastrzeżenie mam do pani rejestrującej (chyba Pani Moniki). Miałam spory problem z zarejestrowaniem się, ponieważ zwyczajnie nikt nie odbierał moich telefonów. Po kilku próbach w końcu udało mi się dodzwonić i umówić jakoś na wizytę. Pani Monika stwierdziła, że nie ma żadnych nieodebranych połączeń i zasugerowała, że być może wybierałam zły numer. W trakcie rozmowy miałam również wrażenie, że chyba Pani przeszkadzam bo w słuchawce słyszałam hałasujące dzieci. Mimo wszystko całą wizytę oceniam na 5 z plusem i jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Profesorowi za pomoc.

Opinia dodana przez: Irena

dr n. med. Aleksander Obtułowicz

Wenerolog, Dermatolog

dr med. Aleksander Obtułowicz - dermatolog, wenerolog, alergolog
ul. Racławicka 48
Kraków

Jestem bardzo zadowolona, trafiłam do Kliniki dermatologii i gab alergologicznego przypadkoowo prosto z ulicy, z duzym uczuleniem, bez skierowania. Zostałam przyjeta profesjonalnie, sprawnie i co najwazniejsze leczenie bardzo skuteczne. teraz juz ze skierowaniem wybieram sie na diagnostykę.

Czytając co niektóre ponizsze opinie widac w nich tyle złości, głupoty i braku odwagi / pisze anonim/ widocznie ktoś nie potrzebował pomocy lekarz i nie umie tej pomocy docenic, a wiem z własnego doswiadczenia ze zmiany skórne trudno sie diagnozuje a jeszcze trudniej leczy - nie werzycie leczcie sie sami

Opinia dodana przez: dorota64 dledle

Zamoyskiego 66-68
Kraków

Lekarz z ogromnym doświadczeniem!!! Bardzo odpowiedzialny specjalista- Pani doktor wyleczyła schorzenie, z którym inni dermatolodzy nie mogli sobie poradzić. Ocenianie lekarza na podstawie jego gabinetu(u doktor Kordeusz miejsca "z duszą"), kompletnie mija się z celem! Zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Beata Markiewicz

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Leczyłam trądzik od mniej więcej 15 roku życia, nic nie pomagało, do momentu kiedy w październiku ubiegłego roku (w wieku lat 23) trafiłam na doktor Markiewicz. Przepisała mi aknenormin, leczenie trwało orawie 8 miesięcy. Kiedy na początku powiedziała mi, że doprowadzi stan mojej skóry do bardzo dobrego stanu nie uwierzyłam, teraz po zakończeniu leczenia o odstawieniu leków efekt jest po prostu niesamowity! Zadnych nawrotów, skóra bez wyprysków, prawie się nie tłuszczy. Straciłam co prawda na leczenie sporo kasy (jedno opakowanie 60 tabletek kosztuje koło 150 zł) ale była to najlepsza inwestycja w moim życiu :)

Zdecydowanie polecam!

Dział Orzeczniczo-Konsultacyjny
Zygmunta Augusta 1

Super lekarka! Taka miła, uśmiechnięta, chyba z pól godziny spędziłam podczas ostatnij wizyty, bardoz szczegolowo wypytywala o moje dolegliwosci, widac, ze naprawde interesuje sie pacjentem. Doradzila mi jak dbac o skore (mam AZS), dostalam kilka darmowych masci i kremow, i recepte na masc robiona w aptece. Do tej pory wiekszosc problemow ze skora sie unormowalo, i jestem szczesliwa! :D Wiecej takich fajnych lekarzy :D

Opinia dodana przez: Katarzyna

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, niestety trochę zbyt zabiegana, przez co pojedynczemu pacjentowi poświęca trochę za mało czasu. Mimo wszystko rozmawia o chorobie bardzo przejrzyście i zrozumiale. Polecam

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Kazdy komu zalezy na zdrowiu niech trzyma sie zdaleka od tej Pani.
Wizyta pierwsza i ostatnia/choc pani liczyla ze bede stala klijentkom bo stwierdzila ze nigduy z tego sie nie wylecze / trwala 5 minut gdzie po pobieznym sprawdzeniu mojej glowy pani stwierdzila ze mam luszczyce !!!!!smiechu warte bo mimo ze nie jestem lekarzem zmiany na skorze glowy i wszystkie objawy mowily ze mam LZS ,zreszta inni dermatolodzy to potwierdzili.

Kazdy komu zalezy na zdrowiu niech trzyma sie zdaleka od tej Pani.
Na odchodnym z satysfakcjom Pani stwierdzila ze tego nigdy nie wylecze !!!!ladne pocieszenie pacjeta ,a ja Pani powiem ze ta pseldo luszczyca ,a tak naprawde LZS ustapilo jedynie od picia odpowiednich ziol i zmianie diety !!!Na szczescie wszystko co od niej uslyszalam jednym uchem wlecialo a drugim wylecialo i przepisane masci sterydowe wylasdowaly w koszu.Ta pani musi jeszcze sie doksztalcic w tej materi gdyz ,ja mimo iz nie jestem lekarzem wiem ,ze wszystko co pojawia sie na skorze jest objawem tego co dzieje sie wewnatrz organizmu i zadne smarowidla nie pomoga jesli nie zrobi sie tam porzadku ,co najwyrzej moga zaleczyc a nie wyleczyc ,ale dzieki tej Pani bigpharma ma wciaz klientow

Opinia dodana przez: Barbara Klima

Wenerolodzy w mieście Kraków